تاریخ: ۱۷:۴۶ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۸
نام نویسنده: sobhan

در مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور تیم‌های بانک سرمایه و شهرداری ارومیه به مرحله نیمه‌نهایی صعود کردند.   به گزارش مازند اسپرت دور دوم از مرحله نخست رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور عصر امروز با برگزاری ۴ دیدار و صعود تیم‌های بانک سرمایه و شهرداری ارومیه به مرحله نیمه‌نهایی پیگیری شد. در خانه والیبال […]

در مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور تیم‌های بانک سرمایه و شهرداری ارومیه به مرحله نیمه‌نهایی صعود کردند.

خبرگزاری فارس: صعود بانک سرمایه و شهرداری ارومیه به نیمه‌نهایی/شکست خارج از خانه پیکان و ثامن‌الحجج

 

به گزارش مازند اسپرت دور دوم از مرحله نخست رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور عصر امروز با برگزاری ۴ دیدار و صعود تیم‌های بانک سرمایه و شهرداری ارومیه به مرحله نیمه‌نهایی پیگیری شد.

در خانه والیبال تهران و از ساعت ۱۷ تیم‌های سایپا و شهرداری ارومیه به مصاف هم رفتند و در این مسابقه شاگردان جهانگیر سیدعباسی که در بازی رفت هم به نتیجه ۳ بر یک سایپا را شکست داده بودند توانستند با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی برسند.

در این مسابقه شهرداری ارومیه در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۲ توانست از سد سایپا عبور کند تا جواز حضور در مرحله نیمه‌نهایی را به دست بیاورد.

در ورامین تیم متین صالحین میزبان پیکان تهران بود که شاگردان محمد ترکاشوند و تیم متین موفق شدند با نتیجه ۳ بر صفر از سد پیکان عبور کنند تا به این ترتیب تکلیف تیم صعودکننده از بین این دو تیم به بازی سوم و در تهران موکول شود. بازی رفت این دو تیم با نتیجه ۳ بر ۲ به سود پیکان خاتمه پیدا کرده بود.

شهرداری تبریز در این مرحله از مسابقات میزبان ثامن‌الحجج خراسان بود و توانست در سه ست متوالی حریف خود را شکست دهد. با توجه به اینکه بازی رفت این دو تیم را شاگردان جبار قوچان‌نژاد در تیم ثامن به سود خود رقم زده بودند برای تعیین تیم صعودکننده به مرحله نیمه‌نهایی بازی سوم این دو تیم روز یکشنبه در مشهد انجام خواهد شد.

در اردکان آرمان ورزش این شهر میزبان بانک سرمایه بود که این مسابقه با نتیجه ۳ بر صفر به سود تهرانی‌ها خاتمه پیدا کرد.

شاگردان مصطفی کارخانه در این بازی توانستند در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۳ آرمان ورزش اردکان را شکست دهند. با توجه به اینکه بازی رفت این دو تیم با نتیجه ۳ بر یک به سود بانک سرمایه تمام شده بود صعود این تیم هم به مرحله نیمه‌نهایی قطعی شد.

نتایج کامل بازی‌های این مرحله به شرح زیر است:

آرمان ورزش اردکان صفر – بانک سرمایه ۳

متین صالحین ورامین ۳ – پیکان تهران صفر

شهرداری تبریز ۳ – ثامن‌الحجج خراسان صفر

سایپا صفر – شهرداری ارومیه ۳

پاسخی بگذارید