تاریخ: ۱۷:۱۵ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۸
نام نویسنده: sobhan

تیم ملی دو نفره تکواندو کشورمان برای حضور در مسابقات المپیک آزمایشی راهی ریودوژانیرو (۲۰۱۶) شد.   به گزارش مازند اسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، پیکارهای المپیک آزمایشی ریو (G1) در رشته تکواندو از روز شنبه (یکم اسفندماه) طی دو روز به میزبانی شهر «ریودوژانیرو» و در پارک المپیک «کاریوکا» برگزار می شود […]

تیم ملی دو نفره تکواندو کشورمان برای حضور در مسابقات المپیک آزمایشی راهی ریودوژانیرو (۲۰۱۶) شد.

خبرگزاری فارس: تیم ملی تکواندو دونفره راهی "ریودوژانیرو" شد

 

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، پیکارهای المپیک آزمایشی ریو (G1) در رشته تکواندو از روز شنبه (یکم اسفندماه) طی دو روز به میزبانی شهر «ریودوژانیرو» و در پارک المپیک «کاریوکا» برگزار می شود و تیم ملی تکواندوی کشورمان با ترکیب آرمین هادی پور و امید عمیدی برای شرکت در این رقابت‌ها شب گذشته (سه شنبه) عازم برزیل شد.

بر اساس اعلام کمیته مسابقات این پیکارها، در اولین روز این رقابت‌ها (شنبه – یکم اسفندماه) تکواندوکاران اوزان ۴۹- کیلوگرم زنان و ۵۸- کیلوگرم مردان، برروی شیاپ چانگ خواهند رفت که از تیم ملی کشورمان آرمین هادی‌پور در این وزن رو در روی رقبایش قرار می گیرد.

یکشنبه، دوم اسفندماه و در دومین روز این مسابقات تکواندوکاران اوزان ۵۷- کیلوگرم زنان و ۸۰+ کیلوگرم مردان رقابت های خود را پیگیری می کنند که امید عمیدی نماینده کشورمان خواهد بود.

بیژن مقانلو بعنوان سرمربی و مهدی بی باک بعنوان مربی هدایت تیم ملی تکواندوی کشورمان را در این رقابت‌ها برعهده دارند و سعید مطوری نژاد بعنوان پزشک در کنار تیم حضور دارد.

مسابقات المپیک آزمایشی در رشته تکواندو، G1 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب ۱۰، ۶ و ۳٫۶ امتیاز در راستای افزایش امتیازات رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

این رقابت‌ها با هوگوی Daedo و به صورت رپه شارژ برگزار خواهد شد.

تیم ملی تکواندوی کشورمان در سه وزن ۵۸-، ۸۰- و ۸۰+ کیلوگرم توسط فرزان عاشورزاده، مهدی خدابخشی و سجاد مردانی موفق به کسب سهمیه المپیک ریودوژانیرو شده است./فارس

پاسخی بگذارید