تاریخ: ۱۱:۳۶ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۷
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت – محمودآباد :مسابقات کشتی دانشگاه ها و موسسات  آموزش عالی غیرانتفاعی ،انتخابی المپیاد  دانشجویان کشور در محمودآباد با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد. به گزارش مازند اسپرت؛ مسابقات کشتی انتخابی المپیاد ورزشی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی منطقه ۲ کشور شامگاه دوشنبه ۲۵ بهمن ماه با معرفی […]

8مازند اسپرت – محمودآباد :مسابقات کشتی دانشگاه ها و موسسات  آموزش عالی غیرانتفاعی ،انتخابی المپیاد  دانشجویان کشور در محمودآباد با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش مازند اسپرت؛ مسابقات کشتی انتخابی المپیاد ورزشی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی منطقه ۲ کشور شامگاه دوشنبه ۲۵ بهمن ماه با معرفی نفرات و تیم های برتر به کار خود پایان داد.
در این دوره از پیکار ها ۱۳۶کشتی گیر از ۲۷ دانشگاه و موسسه آموزش عالی منطقه ۲  کشور(مازندران،گلستان و گیلان) در دو بخش  آزاد و فرنگی با انجام ۷۱ بازی در سالن جهان پهلوان حسین توکلی به مصاف هم رفتند.

در رشته  کشتی آزاد   73 کشتی گیر از ۲۶ دانشگاه شمال کشور باهم به رقابت پرداختند که  در پایان دانشگاه ادیب ساری ، شمال آمل و موسسه آموزش عالی  خزر محمودآباد  به ترتیب با ۷۰ ،۴۵  و۳۹ امتیاز رتبه های اول تا سوم را ازآن خود کردند.

دررشته  کشتی فرنگی نیز  که با شرکت  54 کشتی گیر از ۱۹ دانشگاه  برگزار شد، دانشگاه شمال آمل  با ۶۸ امتیاز، قدیر لنگرود ۶۳ امتیاز  و دانشگاه آمل  آمل با  57 امتیاز به ترتیب عناوین اول تا سوم این پیکارها را به خود اختصاص دادند.

نفرات برتر اوزان مختلف به مسابقات المپیاد کشتی دانشجویان  کشور  که اسفند ماه در قزوین برگزار می شود راه پیدا  می کنند.

این مسابقات روز دوشنبه  26 بهمن ماه  به میزبانی موسسه آموزش عالی خزر محمودآباد در سالن پهلوان حسین توکلی شهرستان محمودآباد برگزار شد.

پاسخی بگذارید