تاریخ: ۵:۰۶ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۷
نام نویسنده: sobhan

دور برگشت مرحله نخست پلی آف لیگ برتر والیبال فردا با ۴ دیدار پیگیری می شود تا شاید چهره تیم‌های صعود کننده به مرحله بعدی این رقابت‌ها مشخص شود.   به گزارش مازند اسپرت  دور برگشت مرحله نخست مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست روز چهارشنبه ۲۸ بهمن ماه در شهرهای […]

دور برگشت مرحله نخست پلی آف لیگ برتر والیبال فردا با ۴ دیدار پیگیری می شود تا شاید چهره تیم‌های صعود کننده به مرحله بعدی این رقابت‌ها مشخص شود.

خبرگزاری فارس: تکلیف تیم‌های صعود کننده به نیمه نهایی مشخص می‌شود؟

 

به گزارش مازند اسپرت  دور برگشت مرحله نخست مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست روز چهارشنبه ۲۸ بهمن ماه در شهرهای تهران، تبریز، اردکان و ورامین پیگیری خواهد شد.

در نخستن مسابقه دور برگشت مرحله نخست پلی آف لیگ برتر تیم سایپا در خانه والیبال میزبان شهرداری ارومیه است. نارنجی پوشان در دور رفت مغلوب نماینده ارومیه شدند و شاگردان ناصر شهنازی اگر در تهران مغلوب این تیم شوند، باید با لیگ برتر خداحافظی کنند.

شهرداری ارومیه نایب قهرمان سال گذشته لیگ برتر والیبال در دور مقدماتی با 15 برد و ۴۶ امتیاز و مقام سوم جدول را به دست آورد و سایپا با  10 برد و ۲۹ امتیاز جایگاه ششم را کسب کرد. شهرداری ارومیه در سه مسابقه رفت و برگشت دور مقدماتی و دور رفت پلی آف سه بر یک سایپا را شکست داده است.

آرمان ورزش اردکان در دومین مسابقه دور برگشت میزبان بانک سرمایه در سالن آیت الله خاتمی اردکان خواهد بود. آرمان در دیدار رفت مغلوب بانک سرمایه شد و در این دیدار برای جبران شکست به میدان می رود، اما کار بسیار سختی در پیش رو خواهد داشت زیرا تیم بانک سرمایه با ۱۷ برد و ۵۰ امتیاز و صدرنشینی در دور مقدماتی به این مرحله صعود کرده است.

بانک سرمایه در دو مسابقه دور مقدماتی و یک دیدار دور رفت برابر اردکان سه پیروزی سه بر صفر به دست آورده است.

متین صالحین ورامین نیز در یکی از دیدارهای حساس دور برگشت در سالن شهید گل عباسی ورامین میزبان پیکان تهران خواهد بود. پیکان در مسابقه دور رفت به سختی متین را شکست داد و به نظر می رسد که این تیم در ورامین نیز کار مشکلی برای برد داشته باشد، زیرا متین در صورت شکست دیگر حذف خواهد شد و این تیم به راحتی در ورامین به حریفان امتیاز نمی دهد.

تیم پیکان تهران در دیدار رفت دور مقدماتی سه بر دو و در دیدار برگشت سه بر یک برابر متین به پیروزی رسید.  پیکان در بازی یکشنبه نیز سه بر دو متین را شکست داد.

سالن شهید اقدمی تبریز میزبان آخرین دیدار دور برگشت مرحله نخست پلی آف خواهد بود تا دو تیم شهرداری تبریز و ثامن الحجج خراسان برای یک بار دیگر برابر هم قرار گیرند. ثامن در مشهد به پیروزی رسید و یک برد دیگر این تیم را به جمع چهار تیم برتر می رساند.

برنامه کامل چهار دیدار این مرحله از رقابت های پلی آف لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:

اردکان، ساعت ۱۷: سالن آیت الله خاتمی  
آرمان ورزش اردکان – بانک سرمایه

ورامین، ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه: سالن شهید گل عباسی 
متین صالحین ورامین – پیکان تهران

تبریز، ساعت ۱۷: سالن شهید اقدمی  
شهرداری تبریز – ثامن الحجج خراسان

تهران، ساعت ۱۷: خانه والیبال  
سایپای تهران – شهرداری ارومیه

/فارس

پاسخی بگذارید