تاریخ: ۵:۰۵ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۷
نام نویسنده: sobhan

ملی‌پوش هفتگانه دوومیدانی گفت: به فکر کسب مدال در آسیا نیستم و می‌خواهم بهترین رکوردم را بزنم.   به گزارش مازند اسپرت عبدالجلیل توماج  با اشاره به شرایطش برای مسابقات  دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا اظهار داشت: خوشبختانه شرایط خوبی داریم و بدون مشکل تمرین می‌کنیم. تمام تلاش‌مان این است که در مسابقات بهترین نتیجه را کسب […]

ملی‌پوش هفتگانه دوومیدانی گفت: به فکر کسب مدال در آسیا نیستم و می‌خواهم بهترین رکوردم را بزنم.

خبرگزاری فارس: به دنبال کسب مدال در آسیا نیستم، اما می‌خواهم بهترین رکورد را بزنم

 

به گزارش مازند اسپرت عبدالجلیل توماج  با اشاره به شرایطش برای مسابقات  دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا اظهار داشت: خوشبختانه شرایط خوبی داریم و بدون مشکل تمرین می‌کنیم. تمام تلاش‌مان این است که در مسابقات بهترین نتیجه را کسب کنیم.

وی ادامه داد: بعد از مصدومیتی که از ناحیه کمر داشتم، در حال حاضر در آمادگی خوبی قرار دارم و وضعیتم نسبت به مسابقات قهرمانی کشور بهتر شده است.

ملی‌پوش هفتگانه دوومیدانی در خصوص سطح رقابت‌های قهرمانی آسیا گفت: سطح رقابت‌ها بالا است و به فکر مدال نیستم؛ اینطور نیست که بگویم حتما باید مدال بگیرم، اما می‌روم که بهترین رکوردم را بزنم. اگر نمایش خوبی داشته باشم، مدال هم خود به خود می‌آید.

توماج در مورد حریفانش گفت: نمایندگان چین، ژاپن، قزاقستان حریفان اصلی هستند و کار سختی در کنار آنها خواهم داشت.

وی در مورد اینکه چه قدر برای کسب سهمیه المپیک تلاش می‌کند، گفت: برای کسب سهمیه هم برنامه‌ریزی کرده‌ایم و مسابقات داخل سالن می‌تواند استارت خوبی برای کسب سهمیه باشد.

مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا از ۳۰ بهمن تا دوم اسفند در دوحه قطر برگزار می‌شود./فارس

پاسخی بگذارید