تاریخ: ۱۸:۰۵ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۶
نام نویسنده: sobhan

  کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه مسابقات مناطق رده سنی امید باشگاه های کشور را در مرحله اول اعلام کرد  به گزارش مازند اسپرت به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ بر اساس اعلام کمیته مسابقات سازمان لیگ زمانبندی مسابقات به شرح زیر است:   گروه یک: تیم آبی پوشان کهنوج از ۳۰ بهمن لغایت ۵ اسفند […]

 

کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه مسابقات مناطق رده سنی امید باشگاه های کشور را در مرحله اول اعلام کرد

 به گزارش مازند اسپرت به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ بر اساس اعلام کمیته مسابقات سازمان لیگ زمانبندی مسابقات به شرح زیر است:

 

گروه یک: تیم آبی پوشان کهنوج از ۳۰ بهمن لغایت ۵ اسفند ۹۴ میزبان این مرحله با حضور تیم های پیشگان بیرجند، منتخب سیستان، شاهین رودان و فجر الکان رفسنجان است.
 
گروه دو: تیم نفت و گاز گچساران از ۳۰ بهمن لغایت ۵ اسفند ۹۴ میزبان این مرحله با حضور تیم های سرخپوشان خرم آباد، استقلال دره شهر، شهداء اردل و قشقایی شیراز است.
 
گروه سه: تیم ایرلکو اراک از تاریخ ۲۸ بهمن لغایت ۳ اسفند ۹۴ میزبان این مرحله با حضور تیم های یگانه زاگرس کرمانشاه، شهرداری دیواندره، شهرداری اراک و سنگ آهن بافق است.
 
گروه چهار: تیم شهدا اسالم تالش از تاریخ ۳۰ بهمن لغایت ۵ اسفند ۹۴ میزبان این مرحله با حضور تیم های کشتیرانی انزلی، منتظران ظهور قزوین، البرز شهرداری زنجان و موعود زنجان است.
گروه پنج: تیم پدیده قائمشهر از تاریخ ۳۰ بهمن لغایت ۵ اسفند ۹۴ میزبان این مرحله با حضور تیم های صبای آریائیان، فرابرتر فریدونکنار، پارسیان کرج و ملی حفاری اهواز است.
 
گروه شش: تیم خزر انجیراب گرگان از تاریخ ۲۸ بهمن لغایت ۳ اسفند ۹۴ میزبان این مرحله با حضور تیم های پارس نوین گرگان، آسیابی کلاله، مقاومت تهران و آرامش مشهد است.
 
گروه هفت: تیم پارس جنوبی جم از تاریخ ۳۰ بهمن لغایت ۵ اسفند ۹۴ میزبان این مرحله با حضور تیم های ماهان فسا، نفت امیدیه، سپاهان خورموج و شهرداری ماهشهر است.
 
گروه هشت: تیم معدن خاک نسوز آباده از تاریخ ۳۰ بهمن لغایت ۵ اسفند ۹۴ میزبان این مرحله با حضور تیم های سپاهان شیراز، لنجان اصفهان، علوم پزشکی کرمان و صنعت برق بندرعباس است.
گروه نه: تیم ساوالان نوین از ۳۰ بهمن لغایت ۵ اسفند ۹۴ میزبان این مرحله با حضور تیم های مهدیه تبریز، آذران مغان اردبیل، علم و ادب تبریز و ملی پوشان تبریز است.
 
لازم به توضیح است، تیم های اول و دوم از هر گروه به مرحله بعدی صعود می کنند و بقیه تیم ها به مسابقات استانی ادامه خواهند داد.

پاسخی بگذارید