تاریخ: ۱۷:۵۹ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۶
نام نویسنده: sobhan

کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه مسابقات مناطق رده سنی جوانان باشگاه های کشور را در مرحله اول اعلام کرد. به گزارش مازند اسپرت به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ بر اساس اعلام کمیته مسابقات سازمان لیگ زمانبندی مسابقات به شرح زیر است:             گروه یک: تیم فولاد یاسوج از تاریخ ۳۰ […]

کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه مسابقات مناطق رده سنی جوانان باشگاه های کشور را در مرحله اول اعلام کرد.

به گزارش مازند اسپرت به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ بر اساس اعلام کمیته مسابقات سازمان لیگ زمانبندی مسابقات به شرح زیر است:
 
 
 
 
 
 
گروه یک: تیم فولاد یاسوج از تاریخ ۳۰ بهمن لغایت ۶ اسفند ۹۴ میزبان این مرحله با حضور تیم های پرسپولیس پلدختر، استقلال خوزستان، آذرخش یاسوج، ستارگان شهرکرد و شهرداری نورآباد ممسنی است.
 
گروه دو: تیم مرزنشینان دهلران از تاریخ ۳۰ بهمن لغایت ۵ اسفند ۹۴ میزبان این مرحله با حضور تیم های شهرداری همدان، هتل زیوار کردستان، شهرداری سنقر و هلال احمر ایوان است.
 
گروه سه: تیم شهرداری اراک از تاریخ ۵ لغایت ۱۰ اسفند ۹۴ میزبان این مرحله با حضور تیم های چیچکمو اسلامشهر، آلومینیوم اراک، آکادمی ذوالفقار نسب و تختی نهاوند است.
 
گروه چهار: تیم استقلال کاشان از تاریخ ۳۰ بهمن لغایت ۶ اسفند ۹۴ میزبان این مرحله با حضور تیم های آبادگران قم، گیتی پسند اصفهان، پور البرز، حافظ شیراز و شهرداری کاشان است.
گروه پنج: تیم استقلال شمال ساری از تاریخ ۳۰ بهمن لغایت ۶ اسفند ۹۴ میزبان این مرحله با حضور تیم های مقاومت تهران، کادوس ماسال، ابومسلم ثامن، شهرداری نوشهر و پرسپولیس نوین قزوین است.
 
گروه شش: تیم ستارگان گرگان از تاریخ ۴ لغایت ۱۰ اسفند ۹۴ میزبان این مرحله با حضور تیم های ایلیا بابل، استقلال نوین دامغان، امید گلستان، انتظار بجنورد و نساجی مازندران است.
 
گروه هفت: تیم های محبان و سنگ آهن بافق یزد از ۳۰ بهمن لغایت ۵ اسفند ۹۴ میزبان این مرحله با حضور تیم های ایرانجوان بیرجند، آبفا هرمزگان، امیران کرمان هستند.
 
گروه هشت: تیم دبیری تبریز از ۲۸ بهمن لغایت ۴ اسفند ۹۴ میزبان این مرحله با حضور تیم های شاهین عدالت زنجان، اکباتان اردبیل، شاهو مهاباد، شهرداری تبریز و گسترش فولاد تبریز است.
گروه نه: تیم خلیج فارس برازجان از ۳۰ بهمن لغایت ۶ اسفند ۹۴ میزبان این مرحله با حضور تیم های ولایت اهواز، امید اهرم بوشهر، اتحاد خرمشهر، آلومینیوم هرمزگان و توحید بوشهر است.
 
لازم به توضیح است، تیم های اول و دوم از هر گروه به مرحله بعدی صعود می کنند و بقیه تیم ها به مسابقات استانی ادامه خواهند داد.

پاسخی بگذارید