تاریخ: ۱۶:۰۶ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۶
نام نویسنده: sobhan

تیم فوتبال خونه به خونه مازندران با یک مدیر فنی خارجی به توافق دست یافت.   به گزارش مازند اسپرت؛ در پی نتایج ضعیف یکی دو هفته اخیر تیم خونه به خونه، مسئولان این باشگاه به فکر به خدمت گرفتن یک مدیر فنی خارجی افتاده اند. طی جلسه ای که عصر امروز در دفتر این […]

khoonehتیم فوتبال خونه به خونه مازندران با یک مدیر فنی خارجی به توافق دست یافت.

 

به گزارش مازند اسپرت؛ در پی نتایج ضعیف یکی دو هفته اخیر تیم خونه به خونه، مسئولان این باشگاه به فکر به خدمت گرفتن یک مدیر فنی خارجی افتاده اند.

طی جلسه ای که عصر امروز در دفتر این باشگاه برگزار شد، اکبر میثاقیان در سمت خود ابقأ شد ولی برای تقویت کادر فنی این تیم و کمک به میثاقیان، تصمیم گرفته شد یک مدیر فنی خوب به این تیم افزوده شود.

گفتنی است، مدیر فنی جدید تیم فوتبال خونه به خونه که از مربیان خوش نام  و صاحب کارنامه فوتبال اروپا می باشد، ظرف یکی دو روز آینده به بابل سفر خواهد کرد.

در حالی که در طی دو هفته گذشته تمام مدعیان صعود به لیگ برتر فوتبال کشور نتایج قابل توجهی کسب نکرده بودند، تیم فوتبال خونه به خونه نیز از دو دیدار گذشته خود مقابل ماشین سازی و مس رفسنجان تنها یک امتیاز کسب کرده است تا بهترین فرصت برای افزایش فاصله امتیازاتش با مدعیان را از دست بدهد.

پاسخی بگذارید