تاریخ: ۵:۳۳ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۶
نام نویسنده: sobhan

استاد بزرگ شطرنج هند با ابراز رضایت از میزبانی ایران در رقابت های جایزه بزرگ شطرنج بانوان جهان گفت: امیدوارم در آینده مسابقات بیشتری در کشور ایران برگزار شود.   به گزارش مازند اسپرت هومپی کونرو، استاد بزرگ شطرنج هند با اشاره به میزبانی ایران در مسابقات جایزه بزرگ بانوان جهان اظهار داشت: این برای اولین بار […]

استاد بزرگ شطرنج هند با ابراز رضایت از میزبانی ایران در رقابت های جایزه بزرگ شطرنج بانوان جهان گفت: امیدوارم در آینده مسابقات بیشتری در کشور ایران برگزار شود.

خبرگزاری فارس: میزبانی ایران در گرندپری راضی کننده است/ تلاش می‌کنم بهترین نتیجه را به دست آورم

 

به گزارش مازند اسپرت هومپی کونرو، استاد بزرگ شطرنج هند با اشاره به میزبانی ایران در مسابقات جایزه بزرگ بانوان جهان اظهار داشت: این برای اولین بار است که به ایران آمده ام. محل برگزاری رقابت های جایزه بزرگ ایران خیلی خوب است و میزبانی ایران راضی کننده است. امیدوارم در آینده مسابقات بیشتری در این سطح در ایران برگزار شود.

وی در خصوص حضور چند روزه اش در کشور ایران بیان داشت: حضور در ایران برای من خیلی جالب است. ایران به لحاظ تفاوت های خاصی که در ابعاد مختلف دارد تجربه خوبی برای مسافرت است.

نایب قهرمان سابق شطرنج بانوان جهان در پاسخ به این سوال که پیش بینی شما از نتیجه در این مرحله از مسابقات چیست، عنوان کرد: این رقابت ها از سطح بالایی برخوردار است و تعدادی از برترین بازیکنان دنیا در آن حضور دارند. من هم تلاش خودم را خواهم کرد تا بهترین عملکردم را در تهران داشته باشم./فارس

پاسخی بگذارید