تاریخ: ۵:۲۷ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۶
نام نویسنده: sobhan

حریف سابق مهدی تقوی از روسیه در مسابقات قهرمانی آسیا با پرچم بحرین روی تشک می‌رود.   به گزارش مازند اسپرت  رقابت‌های کشتی قهرمانی بزرگسالان آسیا در حالی روزهای ۲۷ بهمن ماه تا اول اسفندماه در شهر بانکوک پایتخت تایلند برگزار می‌شود که ۲۲ کشور برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده‌اند. از نکات جالب توجه […]

حریف سابق مهدی تقوی از روسیه در مسابقات قهرمانی آسیا با پرچم بحرین روی تشک می‌رود.

خبرگزاری فارس: حریف روس تقوی برای بحرین کشتی می‌گیرد!

 

به گزارش مازند اسپرت  رقابت‌های کشتی قهرمانی بزرگسالان آسیا در حالی روزهای ۲۷ بهمن ماه تا اول اسفندماه در شهر بانکوک پایتخت تایلند برگزار می‌شود که ۲۲ کشور برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده‌اند.

از نکات جالب توجه این مسابقات حضور آدام باتیروف، کشتی‌گیر کهنه‌کار روسیه در ترکیب تیم بحرین است که تنها آزادکار این کشور در این مسابقات خواهد بود. باتیروف، که مدال‌های نقره و برنز اروپا در وزن ۶۶ کیلوگرم را در کارنامه دارد، آخرین رقابتی که برای روسیه به میدان رفت، مسابقات جهانی سال ۲۰۱۱ ترکیه بود که در آن رقابت در یک‌چهارم نهایی مغلوب مهدی تقوی شد که با قهرمانی کشتی‌گیر کشورمان هم به پایان رسید.

بعد از آن بود که او از تیم روسیه محو شد و در المپیک لندن هم جای خود را به گوگایف داد.

حالا بعد از ۵ سال دوری، فیل باتیروف یاد هندوستان کرده است و با تغییر ملیت قرار است در مسابقات قهرمانی آسیا در وزن ۷۰ کیلوگرم برای بحرین روی تشک برود. با این شرایط به نظر می‌رسد این کشتی‌گیر به دنبال ارزیابی میزان آمادگی‌اش برای حضور در مسابقات گزینشی المپیک در قاره آسیا است تا شاید بتواند مجوز حضور در المپیک ریو را کسب کند!

/فارس

پاسخی بگذارید