تاریخ: ۵:۲۵ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۶
نام نویسنده: sobhan

سعید ملایی جودکار وزن ۸۱- کیلوگرم کشورمان با شکست نماینده قزاقستان به مدال برنز مسابقات آزاد اروپا دست یافت.   به گزارش مازند اسپرت سعید ملایی جودوکار وزن ۸۱- کیلوگرم کشورمان که با سه مدال برنز رقابت‌های قهرمانی آسیا  گراندپریکس های اولانباتور و سامسون به مرد برنزی جودو مشهور شده بود در رقابت‌های آزاد اروپا که در […]

سعید ملایی جودکار وزن ۸۱- کیلوگرم کشورمان با شکست نماینده قزاقستان به مدال برنز مسابقات آزاد اروپا دست یافت.

خبرگزاری فارس: ملایی مدال برنز را از آن خود کرد

 

به گزارش مازند اسپرت سعید ملایی جودوکار وزن ۸۱- کیلوگرم کشورمان که با سه مدال برنز رقابت‌های قهرمانی آسیا  گراندپریکس های اولانباتور و سامسون به مرد برنزی جودو مشهور شده بود در رقابت‌های آزاد اروپا که در اتریش جریان دارد به مدال برنز دست یافت.

وی در مرحله نیمه نهایی مقابل “نیامورسن” نفر ۲۹ رنکینگ جهانی از مغولستان که مدال برنز بازی‌های آسیایی اینچئون را در کارنامه داشت نتیجه را واگذار کرد و به دیدار رده بندی راه یافت.

ملایی برای کسب مدال برنز باید با “آرمن مخامبتوف” از قزاقستان دارنده مدال نقره جوانان آسیا مبارزه کرد و با شکست حریف خود به مدال برنز دست یافت.

ملایی دور نخست استراحت داشت، سپس “الوین احمدلی” از آذربایجان را امتیاز “یوکو” از پیش رو برداشت و در ادامه برابر “ووچننکوف” از لیتوانی صاحب پیروزی شد در یک چهارم  “امائول لوکنتی” از آرژانتین را در مدت ۲۱ ثانیه ضربه فنی کرد و به نیمه نهایی راه یافت.

مسابقات جودوی آزاد اروپا روز گذشته ( شنبه) با حضور 242 جودوکار از ٤٨ کشور در شهر «ابروارت» اتریش آغاز شد و  امروز به پایان می رسد. /فارس

پاسخی بگذارید