تاریخ: ۵:۲۳ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۶
نام نویسنده: sobhan

کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران در دیدار مقابل عراق دچار مصدومیت جزئی شد که برای مشخص شدن وضعیت او باید MRI از او گرفته شود.   به گزارش مازند اسپرت تیم ملی فوتسال قرقیزستان در آخرین دیدار مرحله گروهی مقابل عربستان با نتیجه ۳ بر ۲ به برتری رسید و با توجه به شکست ۲ بر صفر […]

کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران در دیدار مقابل عراق دچار مصدومیت جزئی شد که برای مشخص شدن وضعیت او باید MRI از او گرفته شود.

خبرگزاری فارس: قرقیزستان حریف ایران در مرحله یک‌چهارم نهایی شد/ مصدومیت کاپیتان تیم ملی فوتسال+عکس

 

به گزارش مازند اسپرت تیم ملی فوتسال قرقیزستان در آخرین دیدار مرحله گروهی مقابل عربستان با نتیجه ۳ بر ۲ به برتری رسید و با توجه به شکست ۲ بر صفر لبنان مقابل ازبکستان، قرقیزستان توانست با کسب ۴ امتیاز به عنوان تیم دوم گروه اول به مرحله بعدی صعود کند. به این ترتیب شاگردان ناظم‌الشریعه باید روی ۲۸ بهمن‌ماه از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه به مصاف قرقیزستان بروند.

ازبکستان هم به عنوان تیم صدرنشین به مرحله بعدی صعود کرد و باید با عراق بازی کند.

تیم ملی فوتسال ایران در آخرین دیدار مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا عصر امروز مقابل عراق با نتیجه پرگل ۱۳ بر ۲ به برتری رسید. محمد کشاورز، کاپیتان تیم ملی ایران در این دیدار دچار مصدومیت جزئی شد که کادرفنی تیم ملی برای مشخص شدن وضعیت او منتظر گرفتن MRI و پاسخ آن است.

/فارس

پاسخی بگذارید