تاریخ: ۵:۱۷ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۶
نام نویسنده: sobhan

تیم های والیبال پیکان، ثامن الحجج خراسان و شهرداری ارومیه با پیروزی بر حریفان خود به مرحله نیمه نهایی نزدیک شدند.   به گزارش مازند اسپرت دور رفت مرحله نخست مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست امروز یکشنبه، ۲۵ بهمن ماه با دیدار تیم های بانک سرمایه و آرمان ورزش اردکان […]

تیم های والیبال پیکان، ثامن الحجج خراسان و شهرداری ارومیه با پیروزی بر حریفان خود به مرحله نیمه نهایی نزدیک شدند.

خبرگزاری فارس: پیکان، ثامن الحجج و شهرداری ارومیه در یک قدمی نیمه‌نهایی

 

به گزارش مازند اسپرت دور رفت مرحله نخست مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست امروز یکشنبه، ۲۵ بهمن ماه با دیدار تیم های بانک سرمایه و آرمان ورزش اردکان آغاز شد که در این مسابقه شاگردان مصطفی کارخانه موفق شدند حریف خود را شکست دهند.

در دیگر بازی این هفته شهرداری ارومیه در خانه توانست با نتیجه ۳ بر یک سایپا را از پیش رو بردارد. در مشهد هم تیم های ثامن الحجج خراسان و شهرداری تبریز برابر هم قرار گرفتند که در این مسابقه هم تیم میزبان یعنی ثامن الحجج توانست با نتیجه ۳ بر یک میهمان خود را مغلوب کند.

جدال تیم های پیکان و متین صالحین ورامین هم در خانه والیبال تهران برگزار شد که در این مسابقه هم شاگردان پیمان اکبری در تیم پیکان توانستند حریف خود را شکست دهند تا به این ترتیب تیم های بانک سرمایه، پیکان، شهرداری ارومیه و ثامن الحجج خراسان این شانس را دارند تا با پیروزی در بازی برگشت راهی مرحله نیمه نهایی شوند.

نتایج کامل بازی های لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:

بانک سرمایه ٣ – آرمان ورزش اردکان صفر
٢٥-٢٢
٢٥-١٢
٢٥-١٩

شهردارى ارومیه ٣ – سایپا یک
٢٨-٢٦
٢٥-١٥
٢٥-٢٧
٢٥-١٦

ثامن الحجج ٣ – شهردارى تبریز یک
٢٦-٢٤
٢٦-٢٤
٢٢-٢٥
٢٥-٢٣

پیکان ٢ – متین صالحین ٢
٢٧-٢٩
٢٥-١٥
٢٥-٢١
٢١-٢٥
۱۸-۱۶

/فارس

پاسخی بگذارید