تاریخ: ۲۰:۲۴ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۵
نام نویسنده: sobhan

 با برگزاری ۹ بازی در هفته هشتم و نهم لیگ خردسال و نونهال دختران استان مازندران با عنوان جام نشاط نیم فصل ابتدایی دور رفت این رقابت ها به پایان رسید.   به گزارش مازند اسپرت؛ این مسابقات با حضور ۱۷ تیم از نورآفرینان قائمشهر، هیات تکواندو چالوس، هیات تکواندو بابل، شهدای ساری، هیات تکواندو […]

 banooبا برگزاری ۹ بازی در هفته هشتم و نهم لیگ خردسال و نونهال دختران استان مازندران با عنوان جام نشاط نیم فصل ابتدایی دور رفت این رقابت ها به پایان رسید.

 

به گزارش مازند اسپرت؛ این مسابقات با حضور ۱۷ تیم از نورآفرینان قائمشهر، هیات تکواندو چالوس، هیات تکواندو بابل، شهدای ساری، هیات تکواندو نشتارود،، ستارگان شمال بابل، هیات تکواندو آمل، یوسفی میاندرود، آرشاک نوشهر، هیات تکواندو جویبار، شهید حسینی اصل نکا، حاجی پور بابل، محمد ارطه قائمشهر، شهدای لاله آباد، شاهد نوشهر، زرین دشت کجور و احمد اخلاقی سمنان در دو گروه A و B  برگزار شد.  با پایان دیدار هفته نهم ۳ تیم نخست هر گروه و تیم چهارمی که دارای امتیاز بیشتر بوده به مرحله دوم این رقابت ها صعود پیدا می کند.

در گروه A نورآفرینان قائمشهر و هیات تکواندو چالوس با ۷ برد و یک باخت از ۸ بازی و کسب ۲۲ امتیاز با تفاضل بیشتر به ترتیب در جایگاه اول و دوم قرار گرفتند. هیات تکواندو بابل با ۵برد، ۲باخت و یک تساوی و احتساب ۱۶ امتیاز در ردیف سوم ایستاد.

تیم های شهدای ساری، هیات تکواندو نشتارود،، ستارگان شمال بابل، هیات تکواندو آمل، یوسفی میاندرود، آرشاک نوشهر به ترتیب در ردیف چهارم تا نهم قرار گرفتند.

در گروه B که ۳ تیم مدعی تکواندو قرار داشتند در یک شرایط مشابه و رقابتی تنگاتنگ هیات تکواندو جویبار، شهید حسینی نکا و حاجی پور بابل با ۶ برد و یک باخت از ۷ بازی و هم چنین با تفاضل ۳۸ – 38 و ۲۴ به ترتیب اول تا سوم این گروه شدند.

تیم های محمد ارطه قائمشهر، شهدای لاله آباد، شاهد نوشهر، زرین دشت کجور و احمد اخلاقی سمنان به ترتیب در رده های چهارم تا هشتم قرار گرفتند.

 
نورآفرینان قائمشهر، هیات تکواندو چالوس، هیات تکواندو بابل، هیات تکواندو جویبار، شهید حسینی اصل نکا، حاجی پور بابل به عنوان تیم های اول تا سوم و هم چنین شهدای ساری با ۱۶ امتیاز به عنوان گروه چهارم با امتیاز بیشتر از بین دو گروه به عنوان تیم های راه یافته به مرحله دوم این مسابقات معرفی شدند.

نتایج بازی ها در پایان هفته هشتم و نهم لیگ خردسال و نونهال:
هیات آمل صفر – هیات چالوس ۱۲
هیات بابل ۹ – ستارگان شمال ۳
شهدای ساری ۸ – هیات آمل ۴
هیات نشتارود صفر – نورآفرینان قائمشهر ۱۲
آرشاک نوشهر صفر – هیات چالوس ۱۲
هیات بابل ۳ – نورآفرینان قائمشهر ۹
شهدای ساری ۳ – هیات چالوس ۹
هیات نشتارود –  آرشاک نوشهر ( عدم حضور)
 
برترین های هفته هشتم و نهم لیگ خردسال و نونهال:
فنی ترین بازیکن : نورا عرب از شهدای ساری
پرامتیاز ترین بازیکن : ستاره نوروزی از هیات تکواندو چالوس
مربی برتر : فاطمه میردار از تیم هیات تکواندو چالوس
داور نمونه: زهرا عابدزیدی از ساری
سرپرست نمونه: شمیم حسینی از آمل
نیم اخلاق: نورآفرینان قائمشهر
بازیکن اخلاق: غزل حسین نژاد از هیات تکواندو بابل

پاسخی بگذارید