تاریخ: ۷:۰۳ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۴
نام نویسنده: sobhan

ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی عنوان کرد که او با انتقال بازی‌های لیگ برتر به آمریکا موافق است.         به گزارش “مازنداسپرت“، شب گذشته دو تیم چلسی و پاری سن ژرمن در آمریکا به مصاف یکدیگر رفتند که استقبال گسترده ای از این بازی به عمل آمده بود و ۶۱ هزار نفر برای […]

ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی عنوان کرد که او با انتقال بازی‌های لیگ برتر به آمریکا موافق است.

 

 

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، شب گذشته دو تیم چلسی و پاری سن ژرمن در آمریکا به مصاف یکدیگر رفتند که استقبال گسترده ای از این بازی به عمل آمده بود و ۶۱ هزار نفر برای تماشای بازی به ورزشگاه بنک آو آمریکا شهر کارولینا ی شمالی آماده بودند. برای نوسازی استمفوردبریج، چلسی ۳ سال باید در ورزشگاه دیگری بازی کند و مورینیو عنوان کرد که تیمش آماده است برای دیدارهای لیگ برتر به آمریکا سفر کند.

او گفت:” شاید وقتی استمفوردبریج در اختیار ما نیست، می‌توانیم چندین بازی لیگ برتر را اینجا برگزار کنیم. فکر نمی‌کنم حضور ۶۰ هزار نفر برای یک بازی دوستانه، عادی باشد. مردم جوی در ورزشگاه ایجاد کردند که برای یک بازی دوستانه عادی نیست. در این بازی‌ها، نتیجه خیلی اهمیتی ندارد و ما فقط می‌خواهیم تمرین کنیم ولی مردم جو فوق‌العاده ای ایجاد کردند و از آنها ممنونم. شور و شوق مردم بیشتر شده و نسبت سه سفر قبلی که به آمریکا داشتیم، تفاوت را احساس کردم. من و بازیکنان به خیابان می‌رفتیم و قدم می‌زدیم. ۱۰ سال پیش اینجا بهشت بود ولی دیگر اینطور نیست. مردم اخیرا بازیکنان و مربیان را می‌شناسند و با برگزاری دیدارهای پیش فصل در اینجا، شناخت آنها نسبت به فوتبال بیشتر شده است.”

 

منبع:ورزش۳

 

 

پاسخی بگذارید