تاریخ: ۶:۴۹ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۴
نام نویسنده: sobhan

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید مسئولان برگزاری مراسم “برترین‌ها” می خواستند جوایز را بین باشگاه‌ها تقسیم کنند.     به گزارش “مازنداسپرت“، محمود خوردبین درباره انتخاب مهدی طارمی به عنوان “بهترین مهاجم لیگ چهاردهم” اظها‌ر کرد: مهدی طارمی واقعا به حقش رسید. او سال گذشته جزو بهترین مهاجمان لیگ ما بود. ما همان موقع که […]

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید مسئولان برگزاری مراسم “برترین‌ها” می خواستند جوایز را بین باشگاه‌ها تقسیم کنند.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، محمود خوردبین درباره انتخاب مهدی طارمی به عنوان “بهترین مهاجم لیگ چهاردهم” اظها‌ر کرد: مهدی طارمی واقعا به حقش رسید. او سال گذشته جزو بهترین مهاجمان لیگ ما بود. ما همان موقع که او به تیم ما آمد نگاه ویژه‌ای به او داشتیم. طارمی فرم جدیدی از فو‌تبا‌ل را ارائه می‌دهد. البته باید بیشتر تلاش کند تا در آینده این موفقیت را حفظ کند.

 

 

 

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه درباره انتخاب‌هایی که در مراسم برترین‌ها انجام شد نیز، تصریح کرد: به اعتقاد من انتخاب‌ها می‌توانست عادلانه‌تر انجام شود. نظر شخصی من این است که مسئولان برگزاری این مراسم روی برخی از انتخاب‌ها نظر داشتند و سعی کردند جوایز را بین باشگاه‌ها تقسیم کنند. البته خدا کند چنین موضوعی صحت نداشته باشد. به طور مثال باشگاه سپاهان که ساختارهای یک باشگاه حر‌فه‌ای را دارد چرا به عنوان باشگاه برتر انتخاب نشد؟ با این حال باز هم می‌گویم همه کسانی که شب گذشته جایزه دریافت کردند از بهترین‌های فصل گذشته لیگ ما بودند.

 

 

 

خوردبین همچنین در ادامه صحبت‌های خود به انتخاب محمد عباس زاده به عنوان “پدیده دو فصل گذشته لیگ ایران” اشاره کرد و گفت: عباس زاده سال گذشته به عنوان پدیده لیگ انتخاب شد، ولی نتوانست از این شخصیتی که به او دادند مراقبت کند. بهتر است که بگویم عباس زاده خودش را گم کرد. وقتی به عنوان پدیده سال انتخاب شد و در یکی از بازی‌ها مربی تیم او را از بازی تعویض کرد، عباس‌زاده سرش را به زمین انداخت و به رختکن رفت و این نشان می‌دهد که او جنبه بهترین شدن را نداشت، اما شما مطمئن باشید برای بازیکنی همچون مهدی طارمی چنین اتفاقی برایش رخ نخواهد افتاد چون او شخصیت والایی دارد.

 

 

 

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در پایان درباره رای محرومیت سوشا مکانی نیز گفت: ما رسما به رای صادره اعتراض کرده‌ایم و امیدواریم که کمیته‌ انضباطی با مساعدت ویژه‌ای به اعتراض ما رسیدگی کند.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید