تاریخ: ۵:۲۵ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۴
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم ملی آلمان دیدگاهش را درمورد قرعه‌کشی مقدماتی جام جهانی ابراز کرد. به گزارش مازند اسپرت: ساعاتی پیش قرعه‌کشی مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در شهر سن‌پترزبورگ برگزار شد و طبق این قرعه آلمان در گروه C با ایرلند شمالی، نروژ، چک، سان مارینو و جمهوری آذربایجان همگروه شد. یواخیم لوو با ابراز […]

سرمربی تیم ملی آلمان دیدگاهش را درمورد قرعه‌کشی مقدماتی جام جهانی ابراز کرد.

به گزارش مازند اسپرت: ساعاتی پیش قرعه‌کشی مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در شهر سن‌پترزبورگ برگزار شد و طبق این قرعه آلمان در گروه C با ایرلند شمالی، نروژ، چک، سان مارینو و جمهوری آذربایجان همگروه شد.
یواخیم لوو با ابراز رضایت از این قرعه اظهار داشت:” گروه ما گروه جالبی شد و حریف‌های خوبی داریم. تریدی هم وجود ندارد که ما به عنوان قهرمان جهان می‌خواهیم به عنوان تیم اول از این گروه بالا برویم. پرطرفدارترین تیم گروه هم ما هستیم.”
وی درمورد سایر تیم‌های گروه افزود:” چک و نروژ و ایرلند شمالی تیم‌های باانگیزه‌ای هستند و طی سال‌های اخیر نتایج خوبی هم کسب کرده‌اند. جالب‌ترین و مهیج‌ترین گروه به نظر من گروه A با حضور فرانسه، سوئد و هلند است. گروه G هم که اسپانیا و ایتالیا را دارد همینطور. بگذریم. ما در حال حاضر می‌خواهیم روی مقدماتی جام ملت‌ها تمرکز کنیم، بعد از آن خود جام ملت‌ها، و در مرحله سوم به این رقابت‌های مقدماتی جام جهانی توجه خواهیم کرد.”

ورزش سه

پاسخی بگذارید