تاریخ: ۵:۵۹ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۴
نام نویسنده: sobhan

تیم های دانشگاه آزاد اسلامی و پارس جنوبی به پیروزی های متوالی خود در لیگ برتر ووشوی باشگاه‌های ایران، تداوم بخشیدند.   به گزارش مازند اسپرت؛  و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، تیم های دانشگاه آزاداسلامی و پارس جنوبی به پیروزی های متوالی خود در لیگ برتر ووشوی باشگاه های ایران، تداوم بخشیدند. دیدارهای […]

تیم های دانشگاه آزاد اسلامی و پارس جنوبی به پیروزی های متوالی خود در لیگ برتر ووشوی باشگاه‌های ایران، تداوم بخشیدند.

خبرگزاری فارس: ادامه پیروزی‌های دانشگاه آزاد و پارس جنوبی در لیگ برتر ووشو

 

به گزارش مازند اسپرت؛  و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، تیم های دانشگاه آزاداسلامی و پارس جنوبی به پیروزی های متوالی خود در لیگ برتر ووشوی باشگاه های ایران، تداوم بخشیدند.

دیدارهای مردان روز (جمعه ۲۳ بهمن ماه) در آکادمی ووشو برگزار شد.

در لیگ برتر ووشوی مردان، هیات ووشوی ملایر، دانشگاه آزاد، شهرداری ملارد، هیات سیستان و بلوچستان، رنگ فیروزه شیراز، پارس جنوبی، شهرداری بندرعباس، پاس قوامین، شینگ یی چوان و هیات اردبیل حضور دارند.مسابقات در دو گروه برگزار و ۲ تیم برتر هر گروه راهی نیمه نهایی می شوند.

در این هفته تیم های دانشگاه آزاد و پارس جنوبی که صعود خود را به نیمه نهایی قطعی کرده اند برابر حریفان به برتری دست یافته تا بازهم خود را به عنوان مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی، معرفی کنند.

هفته پایانی مرحله گروهی، ششم اسفندماه برگزار می شود تا علاوه بر دانشگاه و پارس جنوبی دو تیم دیگر راه یافته به نیمه نهایی مشخص شوند.

دیدارهای مرحله نیمه نهایی و نهایی لیگ برتر ووشوی مردان ایران نیز روز ۲۰ اسفندماه؛ انجام خواهد شد.

نتایج گروه یک:

هفته هفتم:

شهرداری ملارد هفت – رنگ فیروزه شیراز یک

دانشگاه آزاد اسلامی ۱۱ – هیات ووشوی ملایر ۲

هفته هشتم:

هیات ووشوی ملایر ۱۰ – هیات سیستان و بلوچستان صفر

دانشگاه آزاد اسلامی ۹ – شهرداری ملارد ۴

برترین ها:

فنی ترین تیم: دانشگاه آزاداسلامی

بهترین سرپرست: علیرضا فامیل سرباز از شهرداری ملارد

تیم اخلاق: هیات ووشوی ملایر

بهترین بازیکن تالو: امیر دارابی از دانشگاه آزاد

بهترین بازیکن ساندا: محسن بابایی از شهرداری ملارد

بهترین مربی ساندا: علی اسفندیاری از دانشگاه آزاد

بهترین مربی تالو: تیمور بنی طالبی از دانشگاه آزاد

جدول رده بندی:

۱- دانشگاه آزاد با ۲۱ امتیاز

۲- هیات ووشوی ملایر با ۱۲ امتیاز

۳- شهرداری ملارد با ۷ امتیاز

نتایج گروه دوم:

هفته هفتم:

هیات اردبیل صفر – شهرداری بندرعباس ۱۰

پاس قوامین ۱۲ – شینگ یی چوان(عمران اریکه) صفر

هفته هشتم:

پاس قوامین ۲ – پارس جنوبی ۱۱

شینگ یی چوان(عمران اریکه) یک – شهرداری بندرعباس ۱۰

برترین ها:

فنی ترین: پارس جنوبی

تیم اخلاق:شهرداری بندرعباس

بهترین سرپرست :بهزاد ندری از پاس قوامین

بهترین بازیکن تالو: بهروز بخشی زاده از پارس جنوبی

بهترین مربی ساندا: حسین اوجاقی از پارس جنوبی

بهترین مربی تالو: محسن احمدی از پارس جنوبی

جدول رده بندی:

۱- پارس جنوبی ۱۸ امتیاز

۲- شهرداری بندرعباس ۱۵ امتیاز

۳- پاس قوامین ۱۲ امتیاز

/فارس

پاسخی بگذارید