تاریخ: ۵:۴۰ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۴
نام نویسنده: sobhan

روزنامه الرایه قطر گزارشی را درباره بازی شب گذشته العربی مقابل لخویا ارائه داد که در این گزارش کاپیتان سابق تیم‌ملی کشورمان بار دیگر جزو بهترین‌های زمین انتخاب شد.   به گزارش مازند اسپرت؛  تیم العربی قطر شب گذشته با حضور جواد نکونام کاپیتان سابق تیم‌ملی کشورمان مقابل لخویا به پیروزی رسید. دژاگه در این دیدار […]

روزنامه الرایه قطر گزارشی را درباره بازی شب گذشته العربی مقابل لخویا ارائه داد که در این گزارش کاپیتان سابق تیم‌ملی کشورمان بار دیگر جزو بهترین‌های زمین انتخاب شد.

خبرگزاری فارس: نکونام دوباره در جمع بهترین‌های بازی العربی برابر لخویا

 

به گزارش مازند اسپرت؛  تیم العربی قطر شب گذشته با حضور جواد نکونام کاپیتان سابق تیم‌ملی کشورمان مقابل لخویا به پیروزی رسید. دژاگه در این دیدار به علت ۴ کارته بودن حضور نداشت اما نکونام مانند بازی قبل نمایش خوبی داشت و میانه زمین را خوب رهبری کرد.

در این راستا روزنامه الرایه قطر گزارشی را از بازی شب گذشته العربی ارائه داد و برای هر بازیکن امتیازی داد که نکونام با ۷٫۵ امتیاز جزو بهترین بازیکنان زمین انتخاب شد. این روزنامه قطری درباره او نوشت: نکونام یکی از بهترین بازیکنان زمین بود. بازی فعالانه و موثری را در میانه زمین به نمایش گذاشت. در خط دفاعی و حمله به خوبی شرکت کرد و توانست مفید عمل کند.

العربی با این پیروزی ارزشمند ۳۰ امتیازی شد و به رده چهارم جدول لیگ ستارگان قطر آمد.

/فارس

پاسخی بگذارید