تاریخ: ۵:۳۹ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۴
نام نویسنده: sobhan

بازیکن تیم ملی فوتسال ایران گفت: تیم ملی فوتسال دارای انسجام بالایی است و تنها هدف ما قهرمانی در این دوره از مسابقات آسیایی است.   به گزارش مازند اسپرت؛ «مهدی جاوید» عضو تیم ملی فوتسال جمهوری اسلامی ایران در تاشکند با اشاره به بازی‌های گذشته این تیم در مقابل حریفان گفت: تاکنون بازی‌های خوبی را […]

بازیکن تیم ملی فوتسال ایران گفت: تیم ملی فوتسال دارای انسجام بالایی است و تنها هدف ما قهرمانی در این دوره از مسابقات آسیایی است.

خبرگزاری فارس: هدف فوتسالیست‌ها قهرمانی در آسیا است/ انسجام خوبی داریم

 

به گزارش مازند اسپرت؛ «مهدی جاوید» عضو تیم ملی فوتسال جمهوری اسلامی ایران در تاشکند با اشاره به بازی‌های گذشته این تیم در مقابل حریفان گفت: تاکنون بازی‌های خوبی را انجام داده‌ایم و تیم از انسجام بالایی برخوردار است.

وی با اشاره به بازی مقابل تیم ملی چین و برد پر گل گفت: بازی خوبی بود و از این که در دومین بازی نیز توانستیم دروازه‌ را بسته نگه داریم، خوشحال هستیم.

بازیکن تیم ملی فوتسال ایران افزود: کادر فنی از ما خواسته بودند که در زمین غافلگیر نشویم و فکر می‌کنم توانستیم این مهم‌ را به سرانجام برسانیم.

جاوید با اشاره به بازی چند ماه گذشته تیم ملی ایران برابر چین و نتیجه مساوی ۳ بر ۳ آن بازی گفت: در آن بازی هم تیم ملی خوب بازی کرد اما اغلب بازیکنان اصلی تیم ملی حضور نداشتند.

بازیکن تیم ملی فوتسال ایران اظهار داشت: بسیاری از موقعیت‌ها گل نشد و ما می‌توانستیم با نتیجه ۱۰ به صفر این بازی را ببریم.

وی ادامه داد: برد ۷ بر صفر تیم ملی در برابر چین نشان داد که ما هنوز یکی از قدرت‌های بزرگ آسیا هستیم و تیم چین با ما فاصله زیادی دارد.

جاوید در ادامه با اشاره به باخت تیم عراق در مقابل اردن گفت: بازی آخر در این مرحله برای ما سرنوشت ساز خواهد بود و باید برای سرگروهی مبارزه کنیم هر چند که تیم ملی عراق برای ما چندان حریف جدی نیست.

 وی خاطرنشان کرد: هدف تیم ملی ایران قهرمانی در این دوره بازیهای آسیایی است و ما هر بازی نسبت به بازیهای گذشته هماهنگ تر و دستورات سرمربی را بهتر در زمین پیاده می‌کنیم.

جاوید در پاسخ به سوال خبرنگار در مورد برد تیم‌های ژاپن و تایلند در مقابل حریفانشان با حداقل گل زنی گفت: بازیهای اول در مقابل حریفان با توجه به عدم آشنایی به زمین و جو مسابقات سخت است اما تیم‌ها با گذشت زمان در وضعیت بهتری قرار می‌گیرند.

تیم ملی فوتسال ایران در دومین بازی خود با چین این تیم‌ را با نتیجه ۷ بر صفر شکست داد، گل‌های این بازی‌ را «محمد طاهری»، «علی اصغر حسن‌زاده»، «حمید احمدی»، «محمد کشاورز» 2 گل، «حسین طیبی»، «قدرت بهادری» به ثمر رساندند.

تیم ملی فوتسال ایران بازی سوم‌ خود را روز یکشنبه ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن) ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه به وقت تاشکند در ورزشگاه «ازبکستان» مقابل تیم ملی عراق برگزار می‌کند.

رقابت‌های فوتسال قهرمانی آسیا از تاریخ ۲۱ بهمن تا ۲ اسفندماه سال ۱۳۹۴ (از تاریخ ۱۰ تا ۲۱ فوریه سال ۲۰۱۶ میلادی) با حضور ۱۶ تیم در ورزشگاه‌های «ازبکستان» و «یونیورسال» واقع در منطقه «یونس آباد» شهر تاشکند برگزار می‌شود.

/فارس

پاسخی بگذارید