تاریخ: ۱۰:۳۸ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۲
نام نویسنده: sobhan

رقابت‌های هفته دهم لیگ برتر والیبال نشسته، روز گذشته با برگزاری سه دیدار پیگیری شد.   به گزارش مازند اسپرت رقابت‌های هفته دهم لیگ برتر والیبال نشسته، روز گذشته با برگزاری سه دیدار پگیری شد که با برتری تیم‌های پالایش نفت آبادان، ذوب آهن اصفهان و شهرداری ارومیه همراه بود. دیدار پالایش نفت آبادان و نفت و […]

رقابت‌های هفته دهم لیگ برتر والیبال نشسته، روز گذشته با برگزاری سه دیدار پیگیری شد.

خبرگزاری فارس: برتری نفت آبادان، ذوب آهن اصفهان و شهرداری ارومیه در هفته دهم لیگ برتر والیبال نشسته

 

به گزارش مازند اسپرت رقابت‌های هفته دهم لیگ برتر والیبال نشسته، روز گذشته با برگزاری سه دیدار پگیری شد که با برتری تیم‌های پالایش نفت آبادان، ذوب آهن اصفهان و شهرداری ارومیه همراه بود.

دیدار پالایش نفت آبادان و نفت و گاز گچساران با نتیجه ۳ بر یک به سود پالایش نفت خاتمه یافت. در اصفهان دو تیم همشهری ذوب آهن و هیات اصفهان با هم روبرو شدند که ذوب آهن با نتیجه ۳ بر یک به برتری دست یافت.

آخرین دیدار این هفته نیز در ارومیه بین تیم‌های شهرداری ارومیه و گسترش فولاد تبریز انجام شد که تیم میزبان موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر حریف خود را مغلوب کند.

دیدار تیم‌های ثامن الحجج سبزوار و روان کارهای گلستان نیز به درخواست دو تیم از ۲۱ بهمن به ۲۷ تغییر یافت. مسابقات هفته یازدهم نیز ۲۹ بهمن ماه به میزبانی اصفهان، گچساران و آبادان برگزار می‌شود./فارس

پاسخی بگذارید