تاریخ: ۵:۳۷ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۲
نام نویسنده: sobhan

هفته نهم لیگ برتر والیبال بانوان با پیروزی گاز تهران برابر شهرداری ارومیه آغاز شد.   به گزارش مازند اسپرت  هفته سوم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های بانوان امروز چهارشنبه با دیدار گاز تهران و شهرداری ارومیه آغاز شد. گاز تهران در این مسابقه که به میزبانی خانه والیبال تهران برگزار شد، سه بر صفر […]

هفته نهم لیگ برتر والیبال بانوان با پیروزی گاز تهران برابر شهرداری ارومیه آغاز شد.

خبرگزاری فارس: پیروزی گاز در نخستین مسابقه هفته نهم لیگ برتر بانوان

 

به گزارش مازند اسپرت  هفته سوم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های بانوان امروز چهارشنبه با دیدار گاز تهران و شهرداری ارومیه آغاز شد.

گاز تهران در این مسابقه که به میزبانی خانه والیبال تهران برگزار شد، سه بر صفر با امتیازهای ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۱۳ و ۲۵ بر ۱۱ میهمان خود را شکست داد تا با هشت برد و ۲۳ امتیاز همچنان در صدر جدول بماند.
این مسابقه ۱۰۰ تماشاگر در خانه والیبال تهران داشت و به مدت ۷۵ دقیقه طول کشید.

شهرداری ارومیه نیز به دو برد و ۶ امتیاز خود در این رقابت ها اکتفا کرد و در جایگاه ششم جدول باقی ماند.
سه دیدار دیگر این هفته لیگ برتر والیبال روز جمعه ۲۳ بهمن ماه پیگیری خواهد شد و در نخستین مسابقه تیم گاز تهران در دومین دیدار این هفته به مصاف شهرداری تبریز می رود.

سالن علوم تحقیقات تهران در سومین مسابقه هفته نهم لیگ برتر بانوان میزبان دو تیم دانشگاه آزاد و برق جدید فارس خواهد بود. آخرین دیدار هفته سوم دور برگشت لیگ برتر والیبال نیز در سالن ملت شهر اصفهان برگزار خواهد شد و ذوب آهن اصفهان از تیم سایپای تهران پذیرایی خواهد کرد./فارس

پاسخی بگذارید