تاریخ: ۵:۳۶ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۲
نام نویسنده: sobhan

با برگزاری رقابت‌های هفته بیست و ‌دوم لیگ برتر والیبال پرونده مرحله مقدماتی این دوره از مسابقات بسته شد.   به گزارش مازند اسپرت هفته بیست و ‌دوم لیگ برتر والیبال با برگزاری ۴ دیدار پیگیری شد و طی آن تیم‌های متین صالحین ورامین، شهرداری ارومیه، شهرداری تبریز و بانک سرمایه توانستند حریفان خود را شکست دهند. […]

با برگزاری رقابت‌های هفته بیست و ‌دوم لیگ برتر والیبال پرونده مرحله مقدماتی این دوره از مسابقات بسته شد.

خبرگزاری فارس: پرونده مرحله مقدماتی بسته شد/ پیروزی خانگی شهرداری ارومیه مقابل پیکان جوانان!

 

به گزارش مازند اسپرت هفته بیست و ‌دوم لیگ برتر والیبال با برگزاری ۴ دیدار پیگیری شد و طی آن تیم‌های متین صالحین ورامین، شهرداری ارومیه، شهرداری تبریز و بانک سرمایه توانستند حریفان خود را شکست دهند.

تیم‌های متین صالحین ورامین و آلومینیوم المهدی هرمزگان در یکی از دیدارهای هفته پایانی دور مقدماتی لیگ برتر والیبال در سالن شهید گل عباسی شهر ورامین به مصاف یکدیگر رفتند. شاگردان محمد ترکاشوند سرمربی متین در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۹ بر ۲۷، ۲۵ بر ۱۵ و ۲۶ بر ۲۴ به پیروزی رسیدند تا نهمین برد خود در دور مقدماتی لیگ برتر را تجربه کنند.

متین ورامین با این نتیجه و ۳۰ امتیاز رتبه هفتم جدول را برای خود قطعی کرد تا در مرحله پلی آف حریف تیم پیکان جدول باشد. نماینده استان هرمزگان نیز با ۸ امتیاز و یک برد به کار خود در لیگ برتر والیبال امسال پایان داد تا از سال آینده در لیگ دسته یک حضور در والیبال را پیگیری کند.

تیم والیبال شهرداری ارومیه هم در این هفته از مسابقات میزبان پیکان بود. در پایان شاگردان جهانگیر سیدعباسی موفق شدند در جدال تیم‌های دوم و سوم جدول رده‌بندی پیروز باشند. در این مسابقه حاشیه‌هایی هم توسط هواداران ارومیه ایجاد و چندین بار بازی متوقف شد. از طرفی پیمان اکبری، سرمربی تیم والیبال پیکان به بازیکنان اصلی خود از جمله ورمیلیو، نیکولوف و … را بیرون کشید و بازیکنان جوان خود یعنی چپرلی، شیبانی و… را روانه میدان کرد. این مسابقه با نتیجه ۳ بر یک و با امتیازهای ۲۳-۲۵، ۲۵-۱۹، ۲۳-۲۵، ۱۵-۲۵ به سود شهرداری ارومیه خاتمه پیدا کرد. به این ترتیب تیم پیکان ۱۶ برد و ۴۵ امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی قرار گرفت و شهرداری ارومیه با ۱۵ پیروزی و ۴۶ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.

تیم صدرنشین بانک سرمایه هم در این هفته از مسابقات میهمان بازرگانی جواهری گنبد بود و توانست ۳ امتیاز شیرین از گنبد سوغات بیاورد. شاگردان مصطفی کارخانه که تقریباً صدرنشینی‌شان در پایان دور مقدماتی قطعی شده بود در این هفته از مسابقات موفق شدند با حساب ۳ بر یک و با امتیازهای ۲۵-۱۹، ۱۷-۲۵، ۲۵-۲۳، ۲۵-۱۷ سد بازرگانی جواهری گنبد عبور کنند. به این ترتیب تیم والیبال بانک سرمایه با ۱۸ پیروزی و ۵۳ امتیاز به عنوان صدرنشین راهی پلی‌آف شد.

*نتایج کامل بازی‌های هفته بیست و دوم به شرح زیر است:

شهرداری ارومیه ۳ – پیکان تهران یک

۲۳-۲۵
۲۵-۱۹
۲۳-۲۵
۱۵-۲۵

شهرداری تبریز ۳ – خراسان رضوی ۲

۲۵-۱۷
۲۵-۲۲
۸-۲۵
۲۳-۲۵
۱۱-۱۵

جواهری گنبد یک – بانک سرمایه ۳

۲۵-۱۹
۱۷-۲۵
۲۵-۲۳
۲۵-۱۷

متین ورامین ۳ – آلومینیوم هرمزگان صفر

۲۷-۲۹
۱۶-۲۵
۲۴-۲۶

*جدول رده‌بندی لیگ برتر والیبال در پایان هفته بیست‌ودوم به شرح زیر است:

۱- بانک سرمایه
۲- پیکان تهران
۳- شهرداری ارومیه
۴- ثامن الحجج خراسان
۵- شهرداری تبریز
۶- سایپا
۷- متین صالحین ورامین
۸- آرمان ورزشی اردکان
۹- کاله مازندران
۱۰- بازرگانی جواهری گنبد
۱۱- آلومینیوم المهدی هرمزگان

مرحله نخست پلی‌آف لیگ برتر والیبال از روز یکشنبه، ۲۵ آغاز می‌شود و روز چهارشنبه ۲۸ بهمن ادامه پیدا می‌کند. اگر کار تیم‌ها در دو بازی مشخص نشود و نیاز به بازی سوم، این مسابقه روز پنجشنبه، ۲۹ بهمن برگزار می‌شود./فارس

پاسخی بگذارید