تاریخ: ۲۰:۴۵ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۰
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان دختر از ۲۴ بازیکن برای حضور در اردوی آمادگی ششم دعوت کرد که فاطمه قنبری تنها مازندرانی حاضر در اردوی تیم ملی است. به گزارش مازند اسپرت، ششمین اردوی آمادگی تیم ملی والیبال جوانان دختر از ۲۰ بهمن در اصفهان آغاز می شود و به مدت ۹ روز ادامه خواهد […]

banoooسرمربی تیم ملی والیبال جوانان دختر از ۲۴ بازیکن برای حضور در اردوی آمادگی ششم دعوت کرد که فاطمه قنبری تنها مازندرانی حاضر در اردوی تیم ملی است.

به گزارش مازند اسپرت، ششمین اردوی آمادگی تیم ملی والیبال جوانان دختر از ۲۰ بهمن در اصفهان آغاز می شود و به مدت ۹ روز ادامه خواهد داشت.

فریبا صادقی سرمربی تیم ملی والیبال جوانان دختر ۲۴ والیبالیست از ۱۱ استان کشور را به این اردو دعوت کرده است که اسامی آنان به قرار زیر است:

استان تهران: مریم موسوی، زهرا یوسفی، زهرا بلاغی، هانیه لرستانی، کیمیا جمالی و پرستو نعمتی
استان اصفهان: سوگند سلیم، مائده محمدی، زهرا قنواتی، محدثه مشتاقی و فاطمه عنایت
استان فارس: هانیه براتی، سارا نظری و زهرا باقری
استان آذربایجان شرقی: آی تک سلامت و رعنا یوسفی
استان گیلان: سوگند حق پرست و نگین شیرتری
استان آذربایجان غربی: معصومه اسماعیلی
استان لرستان: فاطمه سلگی
استان همدان: حنانه کرمی
استان گلستان: مونا آشفته
استان مرکزی: پرنیا خسروی
استان مازندران: فاطمه قنبری
فریبا صادقی به عنوان سرمربی، پریسا بحرینی نژاد (مربی)، عفت نصری نصرآبادی (کمک مربی) و ملوک شریف زاده به عنوان سرپرست بازیکنان را در این اردو همراهی می کنند.
تیم ملی والیبال جوانان دختر خود را برای حضور در مسابقات والیبال قهرمانی دختران زیر ۱۹ سال آسیا که از یکم تا نهم مردادماه سال آینده به میزبانی تایلند برگزار می شود، آماده می کند.

پاسخی بگذارید