تاریخ: ۲۰:۴۰ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۰
نام نویسنده: sobhan

دیدار سوم مرحله نخست پلی آف لیگ دسته یک والیبال مردان چهارشنبه ۲۱ بهمن ماه با چهار دیدار پیگیری خواهد شد تا چهار تیم فاتح به مرحله دوم پلی آف صعود کنند. به گزارش مازند اسپرت؛دیدارهای سوم مرحله نخست پلی آف مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست چهارشنبه ۲۱  […]

1دیدار سوم مرحله نخست پلی آف لیگ دسته یک والیبال مردان چهارشنبه ۲۱ بهمن ماه با چهار دیدار پیگیری خواهد شد تا چهار تیم فاتح به مرحله دوم پلی آف صعود کنند.

به گزارش مازند اسپرت؛دیدارهای سوم مرحله نخست پلی آف مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست چهارشنبه ۲۱  بهمن  در شهرهای سیرجان، اصفهان، مهاباد و محمودآباد برگزار می شود..
تیم های کاله جوان و لاستیک بارز کرمان در آخرین  مسابقه مرحله نخست لیگ دسته یک  (مرحله پلی اف) ساعت ۱۶ روز چهارشنبه ۲۱ بهمن   در محمودآباد و در سالن حسین توکلی این شهر  با قضاوت  حمید راهجردیان و محمد رضا کاویانی  بعنوان داوران اول و دوم  و نظارت اسماعیل صباغ  به مصاف یکدیگر می روند.
تیم لاستیک بارز کرمان که در مسابقه رفت سه بر صفر مغلوب کاله جوان شده بود، در شهر کرمان موفق به شکست سه بر دو میهمان خود شد تا امیدش برای صعود زنده بماند.
کاله جوان صدرنشین گروه چهارم دور مقدماتی و لاستیک بارز کرمان نیز تیم چهارم گروه یک دور مقدماتی بودند، از نظر آماری شانس کاله برای صعود بیشتر است اما اگر نماینده کرمان موفق به شکست میزبان خود شود، شگفتی ساز شده است.
قبلا چهار تیم شهرداری بجنورد، متین دامغان، شهرداری اراک و سازمان عمران شهرداری ساری صعودشان به مرحله دوم پلی آف لیگ دسته یک قطعی شده است و از چهره چهار تیم دیگر نیز روز چهارشنبه رونمایی خواهد شد.

برنامه کامل دیدارهای سوم مرحله نخست پلی آف به قرار زیر است:

سیرجان، ساعت ۱۶: گل گهر سیرجان – ترکمن صحرای آق قلا
اصفهان، ساعت ۱۶: رعد پدافند اصفهان – سفیر گیلان
مهاباد، مقاومت فرمانداری مهاباد – پاس خراسان
محمودآباد، ساعت ۱۶: کاله جوان – لاستیک بارز کرمان

پاسخی بگذارید