تاریخ: ۱۸:۲۷ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۰
نام نویسنده: sobhan

پنج تیراندازی که موفق به کسب سهمیه بازی‌های پارالمپیک شده‌اند در راستای آماده‌سازی بیشتر برای حضور در این رویداد، سال آینده در یک مسابقات بین‌المللی آلمان، شرکت می‌کنند.   به گزارش مازند اسپرت و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، حضور در مسابقات بین‌المللی آلمان در حالی برای تیراندازان پارالمپیکی ایران تصویب و نهایی شده است که […]

پنج تیراندازی که موفق به کسب سهمیه بازی‌های پارالمپیک شده‌اند در راستای آماده‌سازی بیشتر برای حضور در این رویداد، سال آینده در یک مسابقات بین‌المللی آلمان، شرکت می‌کنند.

خبرگزاری فارس: تیراندازان پارالمپیکی در تورنمنت آلمان شرکت می‌کنند

 

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، حضور در مسابقات بین‌المللی آلمان در حالی برای تیراندازان پارالمپیکی ایران تصویب و نهایی شده است که جام جهانی تایلند (اسفند ۹۴) و مسابقات بین‌المللی لهستان (سال ۹۵) نیز از دیگر گزینه‌های مورد نظر برای اعزام آنها بود، اما با بررسی همه جوانب، مسابقات آلمان در برنامه پارالمپیکی تیم ملی تیراندازی قرار گرفت.

بر این اساس، ساره جوانمردی و عالیه محمودی در دو ماده تپانچه بادی و تپانچه ۵۰ متر بانوان، سمیرا ارم در تپانچه بادی بانوان، معصومه خدابخشی در تفنگ ایستاده و مهدی زمانی در تفنگ بادی مردان، تیراندازانی هستند که به مسابقات بین‌المللی آلمان اعزام خواهند شد.

بنابر اعلام رقیه الله کرمی، رئیس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولان، مسابقات بین‌المللی تیراندازی آلمان طی روزهای ۱۷ تا ۲۶ اردیبهشت ماه در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان برگزار می‌شود، اما تیراندازان اعزامی ایران به این رویداد تنها در رده سنی بزرگسالان با حریفان خود دیدار خواهند کرد.

این تیراندازان که همه صاحب سهمیه پارالمپیک شده‌اند با هدایت حسین امیری در مسابقات بین‌المللی آلمان شرکت می‌کنند، اما هنوز دیگر اعضای کادر فنی تیم اعزامی به این مسابقات مشخص نشده‌اند.

حضور در مسابقات بین‌المللی آلمان بخشی از برنامه‌های پارالمپیکی تیراندازان است. ایران در حالی با ۵ تیرانداز در پارالمپیک ریو دو ژانیرو شرکت خواهد کرد که در پارالمپیک لندن ساره جوانمردی و عالیه محمودی تنها تیراندازان اعزامی ایران بودند./فارس

پاسخی بگذارید