تاریخ: ۱۸:۲۵ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۰
نام نویسنده: sobhan

تیم ملی شیرجه ایران پس از کسب دو مدال طلا و یک نقره از جام بین‌المللی شیرجه سِنِت (آیندهوون) بامداد امروز به کشور بازگشت. به گزارش مازند اسپرت و به نقل از سایت فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ تیم ملی شیرجه ایران متشکل از حمید کریمی، شهنام نظرپور و مجتبی ولی‌پور زیر نظر غلامرضا خیبری‌نژاد پس از […]

تیم ملی شیرجه ایران پس از کسب دو مدال طلا و یک نقره از جام بین‌المللی شیرجه سِنِت (آیندهوون) بامداد امروز به کشور بازگشت.

خبرگزاری فارس: ملی‌پوشان شیرجه به ایران بازگشتند

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از سایت فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ تیم ملی شیرجه ایران متشکل از حمید کریمی، شهنام نظرپور و مجتبی ولی‌پور زیر نظر غلامرضا خیبری‌نژاد پس از موفقیت در جام شیرجه آیندهوون هلند تحت عنوان «جام شیرجه سِنِت» ساعت ۰۰:۳۰ بامداد امروز (سه شنبه) از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) وارد تهران شدند.

ملی‌پوشان ایران در این مسابقات عملکرد خوبی داشتند و  موفق به کسب دو مدال طلا و یک نقره شدند. مسابقاتی که از آن به عنوان بزرگترین رویداد بین المللی شیرجه اروپا هم یاد می شود و امسال با حضور ۲۲۶ ورزشکار از ۱۸ کشور  در قالب ۳۶ تیم از چهارم تا هفتم فوریه ۲۰۱۶ (۱۵ تا ۱۸ بهمن ۱۳۹۴) برگزار شد. حمید کریمی و مجتبی ولیپور در ماده سه متر  هماهنگ دو نفره و شهنام نظرپور در سکوی ۱۰ متر دو طلای ایران را بدست آوردند و مجتبی ولی‌پور با شیرجه از تخته یک متر مدال نقره را با خود به کشور آورد.

هدف کادر فنی از حضور در این مسابقات، کسب آمادگی حداکثری ورزشکاران و محک زدن میزان آمادگی و انتخاب نفرات شایسته برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک در شهر ریودوژانیرو بود. شیرجه روهای منتخب ایران برای حضور در مسابقات انتخابی سه‌شنبه (۲۷ بهمن ۱۳۹۴) تهران را به مقصد ریو ترک می‌کنند./فارس

پاسخی بگذارید