تاریخ: ۱۹:۳۶ :: ۱۳۹۴/۱۱/۱۹
نام نویسنده: sobhan

رئیس هیئت والیبال ساری از صعود تیم سازمان عمران شهرداری ساری در جمع ۸ تیم برتر مرحله پلی‌اف لیگ دسته یک والیبال کشور برای حضور در لیگ برتر خبر داد. به گزارش مازند اسپرت؛کریم اکبری با اشاره به برتری تیم سازمان عمران شهرداری ساری در دو بازی رفت و برگشت مقابل پارس مهر شیراز، اظهار […]

4رئیس هیئت والیبال ساری از صعود تیم سازمان عمران شهرداری ساری در جمع ۸ تیم برتر مرحله پلی‌اف لیگ دسته یک والیبال کشور برای حضور در لیگ برتر خبر داد.

به گزارش مازند اسپرت؛کریم اکبری با اشاره به برتری تیم سازمان عمران شهرداری ساری در دو بازی رفت و برگشت مقابل پارس مهر شیراز، اظهار کرد: تیم والیبال سازمان عمران شهرداری ساری با  برتری ۳ بر صفر برابر پارس مهر شیراز به جمع ۸ تیم برتر لیگ دسته یک والیبال کشور صعود کرد.

وی افزود: تیم سازمان عمران شهرداری ساری امشب در بازی برگشت مقابل میزبان خود پارس مهر شیراز در سه گیم پیاپی و با نتایج ۲۵ بر ۱۶، ۲۷ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۲ شکست دهد.

رئیس هیئت والیبال ساری بیان کرد: در بازی رفت که به میزبانی ساری در سالن ورزشی سیدرسول حسینی برگزار شد، سازمان عمران شهرداری ساری ۳ بر صفر مقابل پارس مهر شیراز پیروز شده بود.

اکبری از حضور بازیکنان بومی و باانگیزه در ترکیب این تیم خبر داد و گفت: مدیریت و بازیکنان تیم سازمان عمران شهرداری ساری برای صعود به لیگ برتر والیبال کشور تمام تلاش‌شان را انجام می‌دهند.

 

پاسخی بگذارید