تاریخ: ۱۶:۵۷ :: ۱۳۹۴/۰۳/۲۶
نام نویسنده: sobhan

کابوس ابدی نیما نکیسا مربی میلان شد! ورزش > فوتبال جهان – امروز ظهر بالاخره پیپو اینزاگی رضایت به قطع همکاری با میلان داد و این باشگاه مربی جدید خود را معرفی کرد. به گزارش مازند اسپرت؛ سرمربی فصل گذشته سمپدوریا؛ میهایلویچ، بعد از رفتن اینزاگی از طرف باشگاه میلان به عنوان سرمربی جدید این باشگاه معرفی […]

کابوس ابدی نیما نکیسا مربی میلان شد!

ورزش > فوتبال جهان – امروز ظهر بالاخره پیپو اینزاگی رضایت به قطع همکاری با میلان داد و این باشگاه مربی جدید خود را معرفی کرد.

به گزارش مازند اسپرت؛ سرمربی فصل گذشته سمپدوریا؛ میهایلویچ، بعد از رفتن اینزاگی از طرف باشگاه میلان به عنوان سرمربی جدید این باشگاه معرفی شد. 

میهایلویچ در فصل گذشته موفق شده بود که سمپدوریا را به لیگ اروپا برساند. مهایلویچ که سال های اوج فوتبالش را در اینتر، رقیب سرسخت میلان سپری کرده بود و تا همین ۲ فصل قبل به عنوان دستیار یا مدیر اجرایی روی نیمکت آبی ها می نشست، بعد از درخشش با سامپدوریا ، فصلی جدید از زندگی فوتبالی اش را در میلان آغاز می کند. او برای علاقمندان به فوتبال ملی ایران اما تا ابد یک کابوس تلخ است. کابوسی ابدی برای نیما نکیسا! جام جهانی ۹۸، بازی ایران و یوگسلاوی؛ ضربه کاشته، بدنی که زرینچه دزدید و جای گیری بد نیما. بدون شک اگر آن توپ گل نمی شد، همبازی های سینیشا، به ایران گل بزن نبودند.

پاسخی بگذارید