تاریخ: ۹:۳۰ :: ۱۳۹۴/۱۱/۱۹
نام نویسنده: sobhan

در هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر تیم فوتبال پدیده به عنوان تیم برتر هفته انتخاب می‌شود.   به گزارش مازند اسپرت هفته نوزدهم لیگ برتر شب گذشته با برگزاری ۷ دیدار و تداوم صدرنشینی استقلال هرچند که توأم با خوش شانسی بود به پایان رسید. در زیر نگاهی می‌اندازیم به نتایج و ترین‌های این رقابت‌ها در هفته […]

در هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر تیم فوتبال پدیده به عنوان تیم برتر هفته انتخاب می‌شود.

خبرگزاری فارس: پدیده، تیم هفته؛ استقلال اهواز، پدیده هفته!/ آبی‌ها همچنان به پای هم می‌پیچند

 

به گزارش مازند اسپرت هفته نوزدهم لیگ برتر شب گذشته با برگزاری ۷ دیدار و تداوم صدرنشینی استقلال هرچند که توأم با خوش شانسی بود به پایان رسید.

در زیر نگاهی می‌اندازیم به نتایج و ترین‌های این رقابت‌ها در هفته نوزدهم:

نتایج هفته نوزدهم در یک نگاه:

ملوان صفر – نفت تهران صفر

تراکتورسازی یک – پدیده ۲

ذوب‌آهن ۲ – پرسپولیس ۲

سیاه‌جامگان یک – گسترش فولاد صفر

سایپا صفر – استقلال خوزستان صفر

فولاد یک – سپاهان صفر

صبا صفر – راه‌آهن یک

استقلال یک – استقلال اهواز یک

تعداد گل‌های هفته: ۱۳ گل

میانگین گل در هر دیدار: ۱،۶۲ گل

پرگل‌ترین دیدار: یک دیدار با ۴ گل

کم‌گل‌ترین دیدار: یک دیدار بدون گل

بهترین تیم‌های هفته: پدیده

در هفته نوزدهم لیگ برتر تیم‌های پدیده، استقلال خوزستان و راه‌آهن موفق شدند در خانه حریفان خود به برتری برسند که البته در این میان پدیده در تبریز به مراتب موفق‌تر عمل کرده و در یادگار امام، تیم قلعه‌نویی را شکست داد تا به عنوان تیم هفته انتخاب شود.

شاگردان مهاجری طی هفته‌های اخیر روند خوبی را در پیش گرفته و با ادمه همین روند می‌توانند طی هفته‌های آینده با رسیدن به تیم‌های میانه‌ جدول، خیالشان از بابت ماندن در لیگ برتر راحت شود.

البته تیم قعرنشین استقلال اهواز نیز با کشیدن ترمز تیم صدرنشین استقلال، تیم پدیده هفته بود.

بهترین بازیکن هفته: محمد اهل شاخه

در هفته‌ای که سپری شد فولاد نشان داد در نیم فصل دوم متحول شده و می‌تواند در ادامه لیگ نیز دست به کارهای بزرگی بزند. در این میان محمد اهل‌شاخه، بازیکن جوان شاگردان اسکوچیچ دیروز علاوه بر نمایش خوبی که داشت موفق شد گل ۳ امتیازی تیمش مقابل سپاهان را به ثمر رسانده تا به عنوان بهترین بازیکن هفته انتخاب شود.

البته علی اصغر عاشوری بازیکن استقلال خوزستان، فریبرز گرامی بازیکن پدیده و حمزه خضیراوی بازیکن استقلال اهواز نیز از بازیکنان خوب هفته بودند.

بهترین سرمربی هفته: عبدالله ویسی

تیم عبدالله ویسی در دقیقه ۹۰ رستگار شد و موفق شد در تهران تیم شایسته سایپا را شکست دهد تا تیم آبی‌پوش خوزستانی همچنان همراه با هم‌‌نام تهرانی خود جایگاهش در صدر جدول را حفظ کند.

استقلال خوزستان روز گذشته در تهران در حالی سایپا را شکست داد که تعویض طلایی ویسی در نتیجه‌ای که به دست آمد، بیشترین نقش را ایفا کرد تا این مربی به عنوان بهترین بازیکن هفته انتخاب شود.

مسابقه هفته: ذوب‌آهن – پرسپولیس

پرسپولیس و ذوب‌آهن در تقابل سنتی فوتبال ایران، دیداری هیجان‌انگیز و تماشایی را به نمایش گذاشتند که ماحصل آن نیز ۴ گل بود.

نکته جالب اینکه هفته گذشته نیز دیدار پرسپولیس و دیگر تیم اصفهانی یعنی سپاهان به عنوان بهترین بازی هفته هجدهم انتخاب شده بود.

بهترین گلزنان در پایان هفته نوزدهم:

۱۱ گل: مهدی طارمی (پرسپولیس)

۸ گل: حسن بیت سعید (استقلال خوزستان)

۶ گل: امید ابراهیمی(استقلال) – مرتضی تبریزی(ذوب آهن) – مسعود حسن زاده(ذوب آهن) – مهرداد محمدی(راه‌آهن) – جلال‌الدین علی‌محمدی(صبای قم)

۵ گل: جابر انصاری(استقلال) – سجاد شهباززاده(استقلال) – مهدی خیری(پدیده) – محسن یوسفی(پدیده)/فارس

پاسخی بگذارید