تاریخ: ۹:۲۲ :: ۱۳۹۴/۱۱/۱۹
نام نویسنده: sobhan

رئیس هیأت دوچرخه‌سوای یاسوج گفت: برای فعالیت در استان لنگ ۱۰ دوچرخه هستیم اما متاسفانه کسی کمک نمی‌کند.   به گزارش مازند اسپرت فرج الله زارع  با اشاره به وضعیت بد دوچرخه سواری در یاسوج اظهار داشت: با وجود اینکه همایش‌هایی را در استان در بعد همگانی برگزار می‌کنیم اما دوچرخه‌ای در هیأت نداریم و نمی‌دانیم باید […]

رئیس هیأت دوچرخه‌سوای یاسوج گفت: برای فعالیت در استان لنگ ۱۰ دوچرخه هستیم اما متاسفانه کسی کمک نمی‌کند.

خبرگزاری فارس: کامپیوتر در هیات نداریم چه برسد به دوچرخه‌/ قول فدراسیون هنوز عملی نشده است

 

به گزارش مازند اسپرت فرج الله زارع  با اشاره به وضعیت بد دوچرخه سواری در یاسوج اظهار داشت: با وجود اینکه همایش‌هایی را در استان در بعد همگانی برگزار می‌کنیم اما دوچرخه‌ای در هیأت نداریم و نمی‌دانیم باید چه کار کنیم. وقتی تجهیزات نباشد شما نمی‌توانید کار همگانی و حرفه‌ای انجام دهید. این موضوع را ۶ ماه است از فدراسیون پیگیرم اما هنوز به نتیجه‌ای نرسیدم؛ هر چند قمری از دوستان ماست.

وی ادامه داد: ما در هیأت لنگ ۱۰ دوچرخه هستیم و به این نتیجه رسیدم اگر حمایت نمی‌کنند کنار بروم. مگر قیمت ۱۰ دوچرخه چقدر می‌شود؟ نه فدراسیون و نه اداره کل ورزش استان کاری نمی‌کنند.

رئیس هیأت دوچرخه سواری یاسوج گفت: واقعا جای تاسف دارد ما در هیأت حتی یک کامپیوتر و دوربین هم نداریم که بخواهیم کارهای ادای خودمان را انجام دهیم چه برسد به دوچرخه. هیچ کسی هم تاکنون به ما کمکی نکرده است.

زارع رئیس هیأت دوچرخه سواری یاسوج با اشاره به اینکه اسپانسری هم نداریم، گفت: قول‌هایی به ما داده‌اند اما نمی‌توان روی قول‌ها حساب کرد. دوست ندارم گلایه کنم اما با این وضعیت کار کردن فایده‌ای ندارد و همه چیز تعطیل شود، بهتر است. وقتی امکانات و تجهیزات نداریم چگونه می‌توانیم ورزشکار پرورش دهیم/فارس

پاسخی بگذارید