تاریخ: ۹:۱۶ :: ۱۳۹۴/۱۱/۱۹
نام نویسنده: sobhan

کار نمایندگان شیرجه ایران در جام شیرجه سِنِت (آیندهوون) با مدال نقره ولی پور در روز آخر و مجموع دوطلا و یک نقره به پایان رسید.   به گزارش مازند اسپرت و به نقل از سایت فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ چهارمین و آخرین روز جام شیرجه آیندهوون هلند تحت عنوان “جام شیرجه سِنِت” با حضور ملی‌پوشان […]

کار نمایندگان شیرجه ایران در جام شیرجه سِنِت (آیندهوون) با مدال نقره ولی پور در روز آخر و مجموع دوطلا و یک نقره به پایان رسید.

خبرگزاری فارس: کسب مدال نقره توسط ولی‌پور و پایان کار ایران در جام شیرجه آیندهوون

 

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از سایت فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ چهارمین و آخرین روز جام شیرجه آیندهوون هلند تحت عنوان “جام شیرجه سِنِت” با حضور ملی‌پوشان ایران در ماده تخته یک متر انفرادی همراه شد. در این مسابقه مجتبی ولیپور و حمید کریمی به عنوان نفرات اول و ششم راهی مرحله فینال شدند. در فینال که شب گذشته (یکشنبه) برگزار شد مجتبی ولی پور با امتیاز ۳۷۳٫۳۰ به نشان نقره این ماده رسید. حمید کریمی دیگر فینالیست ایران در این ماده ۳۲۱٫۹۰ امتیاز گرفت و به عنوان چهارمی بسنده کرد.

این سومین مدال کاروان شیرجه ایران در هلند بود. پیش از این حمید کریمی و مجتبی ولیپور در ماده سه متر  هماهنگ دونفره موفق به کسب نشان طلا شده بودند. شهنام نظرپور هم در سکوی ۱۰ متر دیگر طلای ایران را به دست آورد.

با این حساب این دوره مسابقات آماده سازی با دو طلا و یک نقره برای نمایندگان شیرجه ایران تمام شد. ملی‌پوشان امشب (دوشنبه) به تهران باز می گردند و خود را برای مرحله دوم لیگ شیرجه در ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ آماده می کنند.

جام شیرجه آیندهوون (سِنِت) با حضور ٢٢۶ ورزشکار از ١٨ کشور  در قالب ٣۶ تیم از چهارم تا هفتم فوریه ۲۰۱۶ (۱۵ تا ۱۸ بهمن ۱۳۹۴) برگزار شد. هدف کادر فنی از حضور در این مسابقات، کسب آمادگی حداکثری ورزشکاران و محک زدن میزان آمادگی و انتخاب نفرات شایسته برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک در شهر ریودوژانیرو بود. شیرجه روهای ایران برای حضور در مسابقات انتخابی سه‌شنبه (۲۷ بهمن ۱۳۹۴) تهران را به مقصد ریو ترک می کنند.

نتایج فینال تخته یک متر:

یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴

جوئی فن اتن از باشگاه پی اس وی هلند- ۳۸۶٫۸۵

مجتبی ولیپور از ایران- ۳۷۳٫۳۰

یوسف عمر عزت از باشگاه هلیپولیس هلند- ۳۴۴٫۵۵

حمید کریمی از ایران- ۳۲۱٫۹۰

مجموع مدال آوری ایران در جام شیرجه سِنِت:

حمید کریمی و مجتبی ولیپور – سه متر  هماهنگ دونفره (مدال طلا)

شهنام نظرپور- سکوی ۱۰ متر (مدال طلا)

مجتبی ولیپور- تخته یک متر (مدال نقره)

اعضای تیم ملی شیرجه:

سرپرست: محمود آرامی (رئیس کمیته فنی شیرجه)

سرمربی: رضا خیبری‌نژاد

شیرجه روها: مجتبی ولی‌پور – شهنام نظرپور – حمید کریمی

/فارس

پاسخی بگذارید