تاریخ: ۲۰:۱۸ :: ۱۳۹۴/۱۱/۱۷
نام نویسنده: sobhan

مراسم معرفی برترین های لیگ، موسوم به گالای فوتسال از ساعت ۱۵ امروز با حضور چهره های شاخص و محبوب فوتسال و همچنین مسئولان فدراسیون فوتبال، کمیته فوتسال و کادرفنی و بازیکنان تیم ملی در سالن همایش های هتل آکادمی ملی فوتبال آغاز شد. به گزارش مازند اسپرت؛ در ابتدای این برنامه سید رضا افتخاری […]

225252مراسم معرفی برترین های لیگ، موسوم به گالای فوتسال از ساعت ۱۵ امروز با حضور چهره های شاخص و محبوب فوتسال و همچنین مسئولان فدراسیون فوتبال، کمیته فوتسال و کادرفنی و بازیکنان تیم ملی در سالن همایش های هتل آکادمی ملی فوتبال آغاز شد.

به گزارش مازند اسپرت؛ در ابتدای این برنامه سید رضا افتخاری و سپس علی کفاشیان سخنرانی کردند. در ادامه نیز قبل از معرفی برترین ها از محمدرضا حیدریان اسطوره فوتسال ایران و همچنین رضا معصومی(برادر زنده یاد بابک معصومی تقدیر شد).

سپس معرفی برترین های لیگ آغاز شد و نفرات برتر جوایز خود را از دست کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال، افتخاری رئیس کمیته فوتسال، ترابیان رئیس کمیته فنی فوتسال و رضا حیدریان دریافت کردند که در این بین محمود نصیرلو داور ارزشمند مازندرانی برای دومین بار ه عنوان داور برتر فوتسال ایران انتخاب شد .

۱-بازیکن جوان : مسلم اولاد قباد – یاسین پیشرو قم
۲- بازیکن اخلاق: محمد طاهری- شهید منصوری قرچک
۳-تیم اخلاق: آذرخش بندرعباس(کمترین کارت زرد)
۴- داور برتر: محمود نصیرلو
۵- زیباترین گل: مجید حاجی بنده- میثاق تهران
۶- میزبان برتر: فردوسی مشهد
۷- بازیکن خارجی: بلو- مس سونگون
۸- دروازه بان: سپهر محمدی- گیتی پسند اصفهان
۹- تیم برتر: تاسیسات دریایی تهران
۱۰- مربی برتر: وحید شمسایی- تاسیسات دریایی تهران
۱۱-برنده توپ طلا(بهترین بازیکن): حسین طیبی
۱۲- کفش طلا(آقای گل): علی اصغر حسن زاده- تاسیسات دریایی تهران

 

گزارش تصویری اختصاصی مازند اسپرت از این مراسم تا دقایقی دیگر بر روی خروجی سایت قرار خواهد گرفت .

پاسخی بگذارید