تاریخ: ۱۷:۲۸ :: ۱۳۹۴/۱۱/۱۷
نام نویسنده: sobhan

سیزدهمین دوره مسابقات باشگاهی لیگ برتر والیبال نشسته بانوان، با قهرمانی ذوب آهن اصفهان به پایان رسید. به گزارش مازند اسپرت مرحله نهایی لیگ برتر والیبال نشسته بانوان طی روزهای ۱۴ تا ۱۶ بهمن ماه به میزبانی مشهد برگزار و در مجموع ۱۵ دیدار بین تیم‌های هیات کرمان، هیات همدان، روان کارهای گلستان، ذوب آهن اصفهان، هیات […]

سیزدهمین دوره مسابقات باشگاهی لیگ برتر والیبال نشسته بانوان، با قهرمانی ذوب آهن اصفهان به پایان رسید.

خبرگزاری فارس: قهرمانی ذوب آهن اصفهان لیگ برتر والیبال نشسته بانوان/ همدان شگفتی ساز شد

به گزارش مازند اسپرت مرحله نهایی لیگ برتر والیبال نشسته بانوان طی روزهای ۱۴ تا ۱۶ بهمن ماه به میزبانی مشهد برگزار و در مجموع ۱۵ دیدار بین تیم‌های هیات کرمان، هیات همدان، روان کارهای گلستان، ذوب آهن اصفهان، هیات خراسان رضوی و هیات هرمزگان انجام شد که با قهرمان ذوب آهن به پایان رسید.

در مجموع ۱۰۰ ورزشکار در این مسابقات حضور داشتند و رقابت‌ها توسط ۲۵ نفر از اعضای کادر داوری، مورد قضاوت قرار گرفت. در پایان این مسابقات تیم ذوب آهن اصفهان جام قهرمانی را به خانه برد و هیات کرمان به عنوان نایب قهرمانی دست یافت. تیم همدان نیز با توجه به اولین حضور خود در لیگ برتر، شگفتی ساز شد و در جایگاه سوم ایستاد.

تیم خراسان رضوی که در دوره‌های گذشته همواره در بین سه تیم برتر حضور داشت، این بار به دلیل جوانگرایی و عدم حضور بازیکنان غیر بومی در بین ۳ تیم برتر قرار نگرفت و به جایگاه پنجم بسنده کرد.

لیلی توکلی، نایب رئیس انجمن والیبال معلولین با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه در این مسابقات ملی‌پوشان در تیم‌های مختلف حضور داشتند، شاهد این بودیم که تکنیک‌های آموزش داده شده در اردوهای تیم ملی را در بازی‌ها به کار می‌بردند و این مساله نشان از نهادینه شدن تکنیک‌ها و مباحث فنی در بازیکنان ملی‌پوش دارد./فارس

پاسخی بگذارید