تاریخ: ۱۱:۳۷ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۳
نام نویسنده: sobhan

ملوان با حضور پژمان نوری، مازیار زارع و سعید یوسف زاده یکی از بهترین خط هافبک های لیگ را در اختیار دارد. نکته جالب اما کادر فنی این تیم است که همگی در دوران بازیگری هافبک بوده اند. از امیر قلعه نویی تا اکبر محمدی، قدیربحری و البته جهانبخش جعفری.   به گزارش “مازنداسپرت ” […]

ملوان با حضور پژمان نوری، مازیار زارع و سعید یوسف زاده یکی از بهترین خط هافبک های لیگ را در اختیار دارد. نکته جالب اما کادر فنی این تیم است که همگی در دوران بازیگری هافبک بوده اند. از امیر قلعه نویی تا اکبر محمدی، قدیربحری و البته جهانبخش جعفری.

 

به گزارش “مازنداسپرت ” امیر قلعه نویی یکی از بهترین خطوط میانی لیگ را در ملوان در اختیار دارد. مازیار زارع، پژمان نوری، شهاب کرمی، محمد آبشک و سعید یوسف زاده هافبک های میانی ملوان هستند که خیال امیر قلعه نویی را از بابت مرکز خط میانی آسوده کرده اند. ملوان با این خط میانی دغدغه ای در مرکز زمین ندارد. نکته جالب در مورد ملوان اما کادر فنی این تیم است. کادری که جملگی در دوران بازیگری هافبک وسط بوده اند و در مرکز زمین بازی کرده اند. امیر قلعه نویی سالها در شاهین، استقلال، لیگ قطر و دوباره استقلال در خط میانی یک بازیکن توانا بود و البته بارها پیراهن تیم ملی را نیز پوشید. اکبر محمدی در بانک ملی و فتح از جمله هافبک های مقتدر فوتبال تهران بود اما آسیب دیدگی سراغ او آمد تا از پیشرفت در دوران بازیگری محروم شود. جهانبخش جعفری سالها در تیمهایی چون پرسپولیس، هما، پاس، برق شیراز و داماش بازی کرد و در زمان خود جزو بهترین های لیگ بود. محمد قدیر بحری هم سالها در خط میانی ملوان درخشید و یکی از هافبک های مقتدر ملوان در اواخر دهه ۵۰ و دهه ۶۰ بود.

ملوان با این کادر فنی و هافبک هایی که در اختیار دارد عنوان تیم هافبک ها را به خود اختصاص داده است. تیمی که خود را برای کسب یک موفقیت بزرگ آماده می کند.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید