تاریخ: ۱۱:۳۶ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۳
نام نویسنده: sobhan

روز گذشته رئال مادرید موفق شد پس از قریب به دو سال، یک جام تابستانی را کسب کند.     به گزارش “مازنداسپرت“، رئال مادرید روز گذشته با برتری ۴-۱ مقابل منچسترسیتی در ملبورن استرالیا، قهرمان تورنمنت “International Champions Cup” سال ۲۰۱۵ شد. تقریبا دو سال بود که رئال مادرید توفیقی در کسب یک جام […]

روز گذشته رئال مادرید موفق شد پس از قریب به دو سال، یک جام تابستانی را کسب کند.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، رئال مادرید روز گذشته با برتری ۴-۱ مقابل منچسترسیتی در ملبورن استرالیا، قهرمان تورنمنت “International Champions Cup” سال ۲۰۱۵ شد. تقریبا دو سال بود که رئال مادرید توفیقی در کسب یک جام تابستانی نداشت.

دو سال پیش رئال مادرید موفق شد سه جام در فصل تابستان کسب کند. آنها پس از برتری ۳-۱ بر چلسی در آمریکا، موفق شدند قهرمان تورنمنت “International Champions Cup” سال ۲۰۱۳ شوند. پس از برتری بر بتیس در اولین بازی لالیگا، در جام سانتیاگو برنابئو رئال مادرید مقابل السد قرار گرفت که آن بازی با برتری ۵-۰ رئالی ها خاتمه یافت تا دومین جام نیز کسب شود.
کمی بعد رئال در لاکرونیا و در جام ترزا هره را مقابل دپورتیوو قرار گرفت و موفق شد با برتری ۴-،۰ این جام را نیز تصاحب کند. سال گذشته رئال مادرید نتوانست در فصل تابستان عنوانی را کسب کند اما امسال رافا بنیتس این طلسم ۶۹۴ روزه را شکست.

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

پاسخی بگذارید