تاریخ: ۱۲:۳۴ :: ۱۳۹۴/۱۱/۱۷
نام نویسنده: sobhan

در دیدار نجم الدین عبدالبکوف رئیس فدراسیون کشتی ایالات داغستان روسیه و حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران برای مراودات ورزشی تفاهم‌نامه‌ای امضا شد. به گزارش مازند اسپرت؛نجم‌الدین عبدالبکوف رئیس فدراسیون کشتی ایالات داغستان روسیه برای همکاری، رشد و توسعه ورزش با حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در حاشیه سیزدهمین دوره مسابقات […]

habiiiiibbدر دیدار نجم الدین عبدالبکوف رئیس فدراسیون کشتی ایالات داغستان روسیه و حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران برای مراودات ورزشی تفاهم‌نامه‌ای امضا شد.

به گزارش مازند اسپرت؛نجم‌الدین عبدالبکوف رئیس فدراسیون کشتی ایالات داغستان روسیه برای همکاری، رشد و توسعه ورزش با حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در حاشیه سیزدهمین دوره مسابقات کشتی جام شهید هاشمی‌نژاد با هم دیدار کردند

در این دیدار مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ضمن خیرمقدم به میهمانان گفت: روابط خوبی بین کشور ایران و کشورهای حاشیه دریای خزر به ویژه روسیه وجود دارد و اعتقاد داریم این روابط (ورزشی) جدی تر از گذشته شود.

حسین‌زادگان با بیان اینکه دریای خزر نماد صلح دوستی بین کشورهای حاشیه این دریاچه است، اظهار کرد: مازندران پایتخت استعدادیابی و قطب ورزش ایران بوده و هر گونه همکاری برای توسعه و تقویت رشته‌های ورزشی با ورزش داغستان را دارد.

وی با اشاره به اینکه ورزش مازندران به تنهایی به اندازه ۱۵ استان کشور افتخارآفرینی می‌کند، گفت: مازندران در رشته‌ها کشتی، والیبال، بوکس، تکواندو، ژیمناستیک، فوتبال، دوومیدانی، وزنه‌برداری، کاراته، شطرنج و …. سرآمد ورزش کشور است.

در ادامه رئیس فدراسیون کشتی ایالات داغستان روسیه گفت: ورزش داغستان از گذشته دور تعامل و همکاری خوبی با ورزش مازندران داشته و یکی از دلایل امضای تفاهم‌نامه با استان مازندران، حضور پرشور ورزشکاران و قهرمانان مدال‌آور در این استان ورزش‌خیز است.

نجم‌الدین عبدالبکوف افزود: دو استان مازندران و داغستان به عنوان دو قطب ورزش ایران و روسیه محسوب شده و این دو استان قهرمان پرور در برگزاری تورنمنت و اردوی‌های مشترک ورزشی تعامل خوبی با هم دارند.

در این نشست، علی‌اصغر ثمربخش رئیس هیئت کشتی مازندران و کریم اکبری رئیس هیئت والیبال ساری حضور داشتند.

پاسخی بگذارید