تاریخ: ۱۱:۳۴ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۳
نام نویسنده: sobhan

دروازه بان پرسپولیس در فصل جدید از حضور در سه مسابقه ابتدایی تیمش محروم است.   به گزارش “مازنداسپرت“، این در حالی که طی روزهای گذشته بارها اعلام شده پرسپولیس این دروازه بان را تنها در بازی اولش برابر پدیده مشهد در اختیار نخواهد داشت. سوشا مکانی در آخرین بازی تیمش در فصل گذشته و […]

دروازه بان پرسپولیس در فصل جدید از حضور در سه مسابقه ابتدایی تیمش محروم است.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، این در حالی که طی روزهای گذشته بارها اعلام شده پرسپولیس این دروازه بان را تنها در بازی اولش برابر پدیده مشهد در اختیار نخواهد داشت.

سوشا مکانی در آخرین بازی تیمش در فصل گذشته و در دیدار دربی با حنیف عمران زاده درگیری فیزیکی و لفظی پیدا کرد و به حکم کمیته انضباطی از سه جلسه همراهی تیمش محروم شد. این در حالی است که پیش از این گفته می شد با توجه به اعتراض این بازیکن به کمیته استیناف، محرومیت او به یک جلسه کاهش یافته است. اما صبح امروز محمدزاده، رییس کمیته انضباطی در گفتگویی اعلام کرد با کاهش محرومیت سوشا مکانی موافقت نشده و دروازه بان شماره یک پرسپولیس در سه بازی ابتدایی فصل و در برابر پدیده، استقلال خوزستان و سپاهان محروم خواهد بود.

پرسپولیس هنوز در جذب دروازه بان دوم قابل اتکا برای تیمش که بتواند در این سه بازی حساس نیز پرسپولیس را بیمه کند ناکام مانده است و به دغدغه بزرگ برانکو ایوانکوویچ تبدیل شده است.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید