تاریخ: ۱۱:۳۲ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۳
نام نویسنده: sobhan

کمیته اخلاق فدراسیون رای مرتبط با تبانی باشگاه مس کرمان را اعلام کرد.     به گزارش “مازنداسپرت“، علی اکبر محمدزاده رییس کمیته اخلاق در خصوص این پرونده گفت: پس از بررسی پرونده و جزییات پرونده مرتبط با تبانی باشگاه مس کرمان، دیوان حکمیت کمیته اخلاق مدیرعامل وقت باشگاه مس کرمان را به دلیل اقدام […]

کمیته اخلاق فدراسیون رای مرتبط با تبانی باشگاه مس کرمان را اعلام کرد.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، علی اکبر محمدزاده رییس کمیته اخلاق در خصوص این پرونده گفت: پس از بررسی پرونده و جزییات پرونده مرتبط با تبانی باشگاه مس کرمان، دیوان حکمیت کمیته اخلاق مدیرعامل وقت باشگاه مس کرمان را به دلیل اقدام به شروع تبانی به مدت ۲ سال از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال در کشور محروم و به پرداخت میلغ دویست میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

 

وی ادامه داد: همچنین در خصوص (م.ن) فرد متخلف به لحاظ خدشه وارد کردن به تمامیت و حیثیت فوتبال کشور به صورت مادام العمر از هرگونه فعالیت و حضور در تمامی فعالیت های مرتبط با فوتبال در کشور محروم شد.
رییس کمیته اخلاق در پایان تاکید کرد: البته درخصوص اصل موضوع تبانی در باشگاه مس کرمان، با عنایت به ابعاد گسترده و لزوم تحقیقات هرچه بیشتر، پرونده مفتوح خواهد بود و پس از مشخص شدن همه جزییات، نتیجه نهایی این پرونده از طریق سایت رسمی فدراسیون اعلام خواهد شد.

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید