تاریخ: ۱۱:۵۲ :: ۱۳۹۴/۰۳/۲۵
نام نویسنده: sobhan

اختصاصی مازند اسپرت / جواد نیک پرور : پس از درخشش ملی پوشان مازنی در رده های مختلف تیم ملی والیبال مردم استان از احیای دوباره والیبال بسیار خوشحال و به آینده اميدوار شدند. جواد کریمی،مهرشاد کتال و اميرحسين اسفندیار ملی پوشان مازندرانی تیم ملی نوجوانان هستند. رحمان تقی زاده هم تنها مازنی حاضر در […]

اختصاصی مازند اسپرت / جواد نیک پرور : پس از درخشش ملی پوشان مازنی در رده های مختلف تیم ملی والیبال مردم استان از احیای دوباره والیبال بسیار خوشحال و به آینده اميدوار شدند.

جواد کریمی،مهرشاد کتال و اميرحسين اسفندیار ملی پوشان مازندرانی تیم ملی نوجوانان هستند. رحمان تقی زاده هم تنها مازنی حاضر در تیم ملی جوانان است.


در رده های امید و بزرگسالان هم از دیار طبرستان بازیکنانی چون عادل غلامی،مجتبی میرزاجانپور،رضا عابدینی و علی شفیعی حضور دارند.


تا بدین جا همه چیز خوب و حضور این تعداد مازنی در رده های مختلف بسیار خوب است و حتی چند بازیکن شایسته دیگر مثل قرا و شیرود هم میتوانستند به اردو دعوت شوند .

ولی نکته ناراحت کننده اینجاست زمانی که از سوی کواچ اسامی مسافران فنلاند و لیگ جهانی اعلام میشود آقای تقوی به عنوان رئیس هیئت والیبال استان مازندران در مصاحبه های خود از حضور دو ملی پوش یاد میکند در حالیکه مازندران سه ملی پوش در تیم کواچ داشت.

ظاهرا آقای تقوی اصلا رضا عابدینی جوان شایسته ساروی را نمیشناسد که این خود جای تعجب دارد در ادامه هم هیئت والیبال به جای اصلاح حرف های خود میگوید عابدینی بعدا دعوت شد درحالیکه کواچ همه اسامی را در یک زمان اعلام کرد!


نقد دیگری که به هیئت والیبال استان مازندران وارد است برگزاری مسابقات والیبال مردان آسیای مرکزی میباشد که بیشتر به بازی های چهارجانبه شباهت داشت تا بازی های آسیایی!!


شنیده ها حاکی از این است که برگزاری این تورنمنت برای هیئت والیبال استان مازندران بیش از چهارصد میلیون تومان آب خورده،هزينه ای که اگر بیشتر تامل میشد ميتوانست خیلی بهتر برای رده های مختلف هیئت های شهرستانی هزینه شود.


حال اگر از بحث چرایی برگزاری این بازی ها بگذریم متاسفانه هیئت والیبال استان مازندران حتی نتوانست با رایزنی ساده حداقل یک تیم از مازندران را راهی این بازی ها کند و عاقبت این شد که تیم ملی ب با نام مازندران به این بازی ها آمد تیمی که هیچ سودی برای استان مازندران نداشت.


محمد رضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال گرچه خود شخص والیبالی نیست ولی درکنار خود محمود افشاردوست را به عنوان دبیر فدراسیون قرار داده که خود از ملی پوشان اسبق والیبال ایران بود و سابقه مربیگری تیم ملی را هم داراست،کاش آقای تقوی هم یک مشاور والیبالی در کنار خود داشت تا در همین ابتدای کار تا بدین حد مرتکب اشتباه نميشد.


چیزی که واضح و روشن میباشد این است که اگر این بازی ها نفعی داشت مطمئنا شهرهایی مثل ارومیه،تبریز یا اصفهان با آن همه امکانات نمیگذاشتند این بازی ها در مازندران برگزار شود.


امیدواریم هیئت والیبال استان مازندران در ادامه کار کمی بیشتر برنامه ها را مورد ارزیابی قرار دهد

پاسخی بگذارید