تاریخ: ۵:۵۹ :: ۱۳۹۴/۱۱/۱۷
نام نویسنده: sobhan

هافبک ملی‌پوش کشورمان پس از درخشش در بازی شب گذشته مقابل الغرافه اظهار داشت که این پیروزی برای آنها بسیار ارزشمند بود.   به گزارش مازند اسپرت  تیم العربی قطر شب گذشته با درخشش دو بازیکن ایرانی خود به نام‌های اشکان دژاگه و جواد نکونام موفق شد الغرافه که شجاعی برای آن توپ می‌زند را با نتیجه […]

هافبک ملی‌پوش کشورمان پس از درخشش در بازی شب گذشته مقابل الغرافه اظهار داشت که این پیروزی برای آنها بسیار ارزشمند بود.

خبرگزاری فارس: دژاگه: پیروزی مقابل حریف قدرتمندی مانند الغرافه برای ما بسیار مهم بود

 

به گزارش مازند اسپرت  تیم العربی قطر شب گذشته با درخشش دو بازیکن ایرانی خود به نام‌های اشکان دژاگه و جواد نکونام موفق شد الغرافه که شجاعی برای آن توپ می‌زند را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست دهد. در این دیدار اشکان یک گل و یک پاس گل داد و بدون شک بهترین بازیکن زمین بود البته کاپیتان سابق تیم‌ملی کشورمان هم یک پاس گل داد و موثر بازی کرد.

دژاگه پس از این دیدار در مصاحبه با نشریه الرایه گفت: پیروزی و کسب ۳ امتیاز مقابل حریف قدرتمندی مانند الغرافه برای ما بسیار مهم بود. روحه بازیکنان با این پیروزی بالا بردیم و امیدواریم در بازی‌های آینده بهترین عملکرد را داشته باشیم.

وی افزود: ما در این دیدار به خوبی می‌دانستیم که برابر حریف قدرتمندی قرار گرفته‌ایم زیرا الغرافه یکی از تیم‌های قدرتمند است و بازیکنان خوبی در ترکیب خود دارد. در نتیجه حریف سرسختی بود اما ما بهتر عمل کردیم تا به پیروزی رسیدیم. تمام بازیکنان در این دیدار سعی کردند تا تاکتیک‌های مربی را به بهترین شکل ممکن پیاده و منظم بازی کنند. خدا را شکر در موقعیت‌های که به دست آمد موفق عمل کردیم و توانستیم ۳ امتیاز ارزشمند را کسب کنیم.

العربی با این پیروزی ۲۷ امتیازی شد و در رده پنجم ماند./فارس

پاسخی بگذارید