تاریخ: ۱۸:۲۶ :: ۱۳۹۴/۱۱/۱۶
نام نویسنده: sobhan

در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال استان مازندران تیم فوتبال شهدای ماکران میاندرود با ۵۳ امتیاز قهرمان شد . به گزارش مازند اسپرت؛ هفته پایانی رقابت های لیگ برتر فوتبال استان مازندران عصر امروز در شهرهای مختلف استان پیگیری شد که در این روز تیم فوتبال شهدای ماکران میاندرود موفق شد عنوان قهرمانی رقابت های […]

0012212در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال استان مازندران تیم فوتبال شهدای ماکران میاندرود با ۵۳ امتیاز قهرمان شد .

به گزارش مازند اسپرت؛ هفته پایانی رقابت های لیگ برتر فوتبال استان مازندران عصر امروز در شهرهای مختلف استان پیگیری شد که در این روز تیم فوتبال شهدای ماکران میاندرود موفق شد عنوان قهرمانی رقابت های لیگ برتر فوتبال استان مازندران را از ان خود کند و به لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور صعود کرد .

هفته پایانی رقابت های لیگ برتر فوتبال استان مازندران ، با شور و هیجان خاصی عصر امروز در حالی آغاز شد که تکلیف قهرمان این رقابت ها بستگی به نتایج تیم های مختلف داشت .

در یکی از حساس و سرنوشت ساز ترین دیدار های این هفته تیم فوتبال شهدای ماکران میاندرود میزبان تیم فوتبال شهرداری ایزدشهر بود . ماکرانی که تکلیف قهرمانی شان دست خودشان بود ، موفق شدند با نتیجه سه بر صفر حریف خود را شکست دهند و قهرمان این رقابت ها شوند .

همچنین دیدار حساس دیگری بین دو تیم شهرداری نشتارود و وحدت مقاومت جویبار برگزار شد که در این دیدار نشتارودی ها که امید زیادی به قهرمانی در این رقابت داشتند و چشم امیدشان به عدم نتیجه گیری ماکرانی ها بود ، موفق شدند با نتیجه پرگل ۵ بر صفر میهمان قدرتمند خود را با شکست بدرقه کنند ، اما به دلیل برتری ماکرانی ها موفق به کسب عنوان قهرمانی نشدند و با یک امتیاز کمتر نسبت به صدرنشین با ۵۲ امتیاز به رتبه دوم دست یافتند .

در پایان این رقابت ها تیم فوتبال شهدای ماکران میاندرود با ۵۳ امتیاز قهرمان شد و به لیگ دسته سوم فوتبال کشور صعود کرد و تیم های شهرداری نشتارود و سد نکا با ۵۲  و ۴۶ امتیاز دوم  و سوم شدند.

سایر نتایج هفته پایانی لیگ برتر فوتبال استان مازندران به شرح زیر است :

 شهرداری نشتارود ۵ – وحدت مقاومت جویبار ۰

سد نکا ۳ – شهداء لمراسک گلوگاه ۰

دنیای آبی زاغمرز ۲ – دارو سازی وتاک ساری ۵

استقلال ساری ۰ – بازرگانی وشتانی آمل ۰

شهرداری فریدونکنار ۱ –  شهداء بابلسر ۱

شهدای ماکران ۳ – شهرداری ایزد شهر ۰

 

 

پاسخی بگذارید