تاریخ: ۱۴:۲۳ :: ۱۳۹۴/۱۱/۱۵
نام نویسنده: sobhan

هفته سوم تا پنجم رقابت های لیگ برتر تکواندوی مردان با برگزاری ۱۲ مبارزه در خانه تکواندو آغاز خواهد شد. به گزارش مازند اسپرت،چهاردهمین دوره مسابقات لیگ برتر تکواندو جوانان و بزرگسالان باشگاه های کشور،دور برگشت هفته سوم و چهارم عصر امروز برگزار شد و تنها نماینده استان مازندران« شهدای ساری» در برابر تیم دانشگاه […]

3هفته سوم تا پنجم رقابت های لیگ برتر تکواندوی مردان با برگزاری ۱۲ مبارزه در خانه تکواندو آغاز خواهد شد.

به گزارش مازند اسپرت،چهاردهمین دوره مسابقات لیگ برتر تکواندو جوانان و بزرگسالان باشگاه های کشور،دور برگشت هفته سوم و چهارم عصر امروز برگزار شد و تنها نماینده استان مازندران« شهدای ساری» در برابر تیم دانشگاه ازاد قرار گرفت .

درحالی هوگوپوشای شهدای ساری به مصاف دانشگاه ازاد رفتند که فیض ا.. نفجم رییس هیئت تکواندو استان مازندران شخصا بعنوان سرمربی ، تیم را همراهی کرد.

شهدای ساری در حالی به مصاف دانشگاه آزاد رفت که سروش احمدی بازیکن وزن ۶۳ کیلوی تیم شهدای ساری بعلت نرسیدن به وزن مورد نظر«۶۳ کیلو » از ارنج تیم برای بازی امروز خارج شده بود . احمدی در این دوره از مسابقات همه حریفان خود را با امتیاز بالا شکست داده بود وبالاترین امتیاز را دربین تکواندو کاران داشت .

اما در پایان این مسابقه ،شهدای ساری تنها نماینده استان مازندران در لیگ برتر مقابل تیم پر مهره دانشگاه ازاد که پنج ملی پوش را به خدمت دارد با نتیجه نزدیک ۵ بر ۳ بازی را به حریف واگذار کرد.

 

همچنین هفته سوم، چهارم و پنجم از مرحله برگشت چهاردهمین دوره مسابقات لیگ برتر تکواندوی مردان (جام خلیج فارس)، یادواره پانصد شهید تکواندو کشور، با حضور ۹ تیم گیتی پسند اصفهان، هیات تکواندو استان قزوین، شهرداری ورامین، یاسین پیشرو قم، لوازم خانگی کن، دانشگاه آزاد، شهدای ساری، پاس قوامین و سونیا، از صبح فردا (پنجشنبه) در خانه تکواندو برگزار می شود.

در پایان هفته دوم این دوره از مسابقات، شهرداری ورامین با ۹ برد و یک باخت از ۱۰ بازی و کسب ۲۷ امتیاز در جایگاه نخست باقی ماند، تیم دانشگاه آزاد با ۷ برد، یک تساوی و یک باخت از ۹ بازی ۲۲ امتیاز بدست آورد و در جایگاه دوم است و پاس قوامین با ۶ برد، ۲ تساوی و ۲ باخت و کسب ۲۰ امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد.

تیم لوازم خانگی کن (۱۶ امتیاز) با دو پیروزی ارزشمند در این هفته دو پله صعود کرد و به رده چهارم رسید، شهدای ساری (۱۵ امتیاز) از رده هفتم به جایگاه پنجم نقل مکان کرد و تیم یاسین پیشرو قم (۱۳ امتیاز)، گیتی پسند اصفهان (۱۱ امتیاز)، تیم سونیا (۳ امتیاز) و هیات تکواندو استان قزوین (بدون امتیاز) در رده های ششم تا نهم هستند.

برنامه هفته سوم تا پنجم این رقابت‌ها به شرح زیر است:

هفته سوم:

شهرداری ورامین – گیتی پسند اصفهان

هیات تکواندو استان قزوین – سونیا

یاسین پیشرو قم – لوازم خانگی کن

دانشگاه آزاد – شهدای ساری

پاس قوامین (استراحت)

هفته چهارم:

سونیا – گیتی پسند اصفهان

یاسین پیشرو قم – هیات تکواندو استان قزوین

دانشگاه آزاد – شهرداری ورامین

پاس قوامین – لوازم خانگی کن

شهدای ساری (استراحت)

هفته پنجم:

یاسین پیشرو قم – گیتی پسند اصفهان

دانشگاه آزاد – سونیا

پاس قوامین – هیات تکواندو استان قزوین

شهدای ساری – شهرداری ورامین

لوازم خانگی کن (استراحت)

 

پاسخی بگذارید