تاریخ: ۱۳:۴۷ :: ۱۳۹۴/۱۱/۱۵
نام نویسنده: sobhan

در این هفته از مسابقات تیم های مازندرانی پدیده ساری و بهارنارنج بابل مهمان تیم های استعداد و عالی حرفه ای مشهد بودند و دانش فریدونکنار با استراحت روبرو بود. به گزارش مازند اسپرت؛پدیده ساری در روز دوشنبه این هفته مهمان استعداد مشهد بود که با نتیجه ۱ بر ۰ به پیروزی رسید. اما دیگر […]

4در این هفته از مسابقات تیم های مازندرانی پدیده ساری و بهارنارنج بابل مهمان تیم های استعداد و عالی حرفه ای مشهد بودند و دانش فریدونکنار با استراحت روبرو بود.

به گزارش مازند اسپرت؛پدیده ساری در روز دوشنبه این هفته مهمان استعداد مشهد بود که با نتیجه ۱ بر ۰ به پیروزی رسید. اما دیگر تیم مازندرانی این گروه،بهارنارنج بابل در روز سه شنبه در ورزشگاه تختی مشهد مهمان مدرسه عالی حرفه ای این شهر بود.
در دقیقه ۷ این بازی این بازیکن عالی حرفه ای بود که خطایی را برروی بازیکن بهارنارنج  انجام داد که در ادامه با ارسال توپ توسط  ابوالفضل آهنگر به محوطه جریمه و ضربه سر سهیل حسینی بازیکنان بهارنارنج به گل برتری رسیدند.

در ادامه این بازیکنان عالی حرفه ای بودند که با حملات خود به گل مساوی دست یافتند تا نیمه اول بازی با نتیجه ۱ بر ۱ مساوی به پایان برسد.
در نیمه دوم نیز داوری نتیجه بازی را رقم زد و یک پنالتی را به اشتباه برای تیم مشهدی اعلام کرد تا در ادامه بازیکن عالی حرفه ای این پنالتی را به گل تبدیل کرد. تا در ادامه این دیدار با نتیجه ۲ بر ۱ به سود عالی حرفه ای مشهد به پایان برسد.
و اما در دیگر بازی این هفته از مسابقات تیم صبا قم، میزبان پارس خلیج خودرو قرچک بود که این بازی در پایان با نتیجه ۱ بر ۱ به پایان رسید.
در پایان هفته ششم این مسابقات تیم صبا قم با ۱۰ امتیاز،استعداد مشهد با ۹ امتیاز، پدیده ساری و عالی حرفه ای مشهد با ۸ امتیاز، بهارنارنج بابل با ۷ امتیاز، دانش فریدونکنار با ۴ امتیاز و پارس خلیج خودرو قرچک با ۳ امتیاز در رده های اول تا هفتم این گروه قرار دارند.

 

photo 2016 02 04 05 44 57

photo 2016 02 04 05 44 48

photo 2016 02 04 05 44 52

photo 2016 02 04 05 44 55

پاسخی بگذارید