تاریخ: ۱۹:۰۰ :: ۱۳۹۴/۱۱/۱۴
نام نویسنده: sobhan

سرمربی صربستانی تیم ملی واترپلو ایران، فهرست ۲۵ نفره بازیکنان موردنظر خود را برای برپایی دور جدید اردوی آماده سازی اعلام کرد.   به گزارش مازند اسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ الکساندر چیریچ سرمربی تیم ملی واترپلو لیست اسامی بازیکنان مورد نظر خود را برای سنجش میزان آمادگی به اردو […]

سرمربی صربستانی تیم ملی واترپلو ایران، فهرست ۲۵ نفره بازیکنان موردنظر خود را برای برپایی دور جدید اردوی آماده سازی اعلام کرد.

خبرگزاری فارس: 25 بازیکن به اردوی تیم ملی واترپلو دعوت شدند

 

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ الکساندر چیریچ سرمربی تیم ملی واترپلو لیست اسامی بازیکنان مورد نظر خود را برای سنجش میزان آمادگی به اردو دعوت کرد. نفرات دعوت شده تلفیقی از ملی پوشان حاضر در فوژان و سایر بازیکنان فعال واترپلوی ایران هستند.

این اردو شنبه (۱۷ بهمن ۱۳۹۴) در استخر بین المللی ۹دی آغاز می شود. ۲۵ بازیکن دعوت شده موظفند رأس ساعت ۱۷:۰۰ روز ذکر شده خود را به کادر فنی تیم ملی در محل استخر ۹دی معرفی کنند.

طبق اعلام کادر فنی تیم ملی صرف دعوت از بازیکنان به برنامه های تمرینی به معنی حضور قطعی آنان در اردوها و مسابقات ملی نیست و به تشخیص سرمربی، شایسته طبق اعلام کادر فنی تیم ملی صرف دعوت از بازیکنان به برنامه های تمرینی به معنی حضور قطعی آنان در اردوها و مسابقات ملی نیست و به تشخیص سرمربی، شایسته ترین بازیکنان در هر دوره گزینش می‌شوند./فارس

پاسخی بگذارید