تاریخ: ۱۱:۱۵ :: ۱۳۹۴/۱۱/۱۴
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان گفت: عملکرد آزادکاران جوان در تورنمنت بلغارستان امیدوارم کرد.   به گزارش مازند اسپرت محمد طلایی درباره عملکرد آزادکاران جوان در تورنمنت بلغارستان گفت: به طور ۱۰۰ درصد از عملکرد بچه‌ها راضی نیستم، اما در مجموع قابل قبول بود و امیدوار شدم. وی ادامه داد: نفراتی مانند بیابانی که با‌تجربه‌تر بودند و […]

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان گفت: عملکرد آزادکاران جوان در تورنمنت بلغارستان امیدوارم کرد.

خبرگزاری فارس: طلایی: آزادکاران جوان امیدوارم کردند/ به بچه‌ها گفته‌ام توقع من بیشتر از اینهاست

 

به گزارش مازند اسپرت محمد طلایی درباره عملکرد آزادکاران جوان در تورنمنت بلغارستان گفت: به طور ۱۰۰ درصد از عملکرد بچه‌ها راضی نیستم، اما در مجموع قابل قبول بود و امیدوار شدم.

وی ادامه داد: نفراتی مانند بیابانی که با‌تجربه‌تر بودند و سابقه حضور در مسابقات بین‌المللی را داشتند در این رقابت‌ها عملکرد بهتری را به نمایش گذاشتند؛ البته توقع من بیشتر از اینهاست و به خود آنها هم گفته‌ام که باید با بزرگسالان کشتی بگیرند تا بتوانند قهرمان جهان شوند.

طلایی در پاسخ به این سوال که آیا حضور در مسابقات بزرگسالان برای جوانان سنگین نبود تصریح کرد: از فدراسیون کشتی تشکر می‌کنم که شرایط حضور ما در این تورنمنت را فراهم کرد. حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد خواسته‌های ما در این تورنمنت پیاده شد چرا که برخلاف برخی‌ها اعتقاد دارم که کشتی‌گیران جوان برای موفقیت باید تنشان به تن بزرگسالان بخورد تا پخته‌تر شود. همین الگو را در گذشته پیاده کردیم و اکنون نفراتی مانند یزدانی، کریمی و یاراحمدی در بزرگسالان عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتند، پس راه درستی است.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان گفت: سال بعد که این کشتی‌گیران به رده سنی بزرگسالان می‌روند ۵۰ درصد راه را رفته‌اند و باخت‌هایشان را داده‌اند. البته خیلی از نفرات ما اولین مسافرت خارجی خود را در این تورنمنت تجربه می‌کردند و نمی‌توانستیم انتظار بالایی از آنها داشته باشیم، اما عملکرد بچه‌ها در مجموع راضی کننده بود./فارس

پاسخی بگذارید