تاریخ: ۱۰:۵۶ :: ۱۳۹۴/۱۱/۱۴
نام نویسنده: sobhan

ستاره پیشین بارسلونا که سابقه درخشش در فوتبال انگلیس را نیز دارد به بازیکنان منچسترسیتی درباره ورود گواردیولا و روزهای سخت و فشرده تمرین زیر نظر او هشدار داد.   به گزارش مازند اسپرت تیه‌ری هانری درباره ورود گواردیولا به منچسترسیتی گفت: من به خوبی می‌دانم که این مربی بزرگ پس از ورود به هر تیمی چه […]

ستاره پیشین بارسلونا که سابقه درخشش در فوتبال انگلیس را نیز دارد به بازیکنان منچسترسیتی درباره ورود گواردیولا و روزهای سخت و فشرده تمرین زیر نظر او هشدار داد.

خبرگزاری فارس: کنایه‌های معنادار هانری به ستارگان من‌سیتی

 

به گزارش مازند اسپرت تیه‌ری هانری درباره ورود گواردیولا به منچسترسیتی گفت: من به خوبی می‌دانم که این مربی بزرگ پس از ورود به هر تیمی چه تغییر و تحولات عظیمی را کید می‌زند، شک ندارم که بازیکنان منچسترسیتی در این خصوص شگفت زده خواهند شد.

وی ادامه داد: سبک کار مربی خوبی مثل پیگرینی با گواردیولا بسیار متفاوت است، بازیکنی که نتواند در تمرینات سخت پپ دوام بیاورد نباید بهانه بدن سازی اشتباه داشته باشد، از دید پپ هر بازیکنی موظف است در هر لحظه در اوج باشد و اگر اینگونه نباشد مقصر اصلی خود بازیکن است.

هانری افزود: گواردیولا بمب انگیزه است و دوست دارد با منچسترسیتی به قهرمانی برسد، او همیشه باید در اوج باشد و رتبه دوم در لیگ برتر یا نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برای او یک فاجعه است. این موارد را تمامی بازیکنان منچسترسیتی بدانند./فارس

پاسخی بگذارید