تاریخ: ۱۰:۵۳ :: ۱۳۹۴/۱۱/۱۴
نام نویسنده: sobhan

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نسبت به اتفاقات دیدارهای تیم‌های پرسپولیس با سپاهان و استقلال با ذوب‌آهن واکنش نشان داد.   به گزارش مازند اسپرت دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و ذوب‌آهن و همچنین پرسپولیس با سپاهان روز گذشته در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر برگزار شد که در این دیدارها اتفاقات و حواشی زیادی رقم خورد. از […]

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نسبت به اتفاقات دیدارهای تیم‌های پرسپولیس با سپاهان و استقلال با ذوب‌آهن واکنش نشان داد.

خبرگزاری فارس: واکنش رئیس کمیته انضباطی به اتفاقات دیدارهای هفته هجدهم

 

به گزارش مازند اسپرت دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و ذوب‌آهن و همچنین پرسپولیس با سپاهان روز گذشته در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر برگزار شد که در این دیدارها اتفاقات و حواشی زیادی رقم خورد. از جمله حرکتی که کاوه رضایی بازیکن ذوب‌آهن در مقابل دوربین‌ها انجام داد و با واکنش افراد مختلف روبرو شد و همچنین در دیدار تیم‌های پرسپولیس و سپاهان فحاشی تماشاگران به بازیکنان اصفهانی و پرتاب مواد محترقه به داخل زمین اتفاق افتاد.

پس از این مسئله خبرنگار فارس در تماسی با اسماعیل حسن‌زاده در خصوص برخورد با این موارد از رئیس کمیته انضباطی سوال پرسید که وی در پاسخ گفت: باید گزارش این بازی‌ها به دست ما برسد که در مورد آن تصمیم بگیریم.

وی در مورد اینکه پیش از برگزاری بازی‌ تیم‌های پرسپولیس و سپاهان در فضای مجازی مسائلی در مورد فحاشی به برخی بازیکنان سپاهان مطرح شده بود و آیا بهتر نبود این مسئله پیشگیری شود، گفت: همانطور که گفتم هم‌اکنون نمی‌توانم در مورد این مسئله صحبت کنم و باید گزارش بازی به دست ما برسد تا تصمیم لازم را اتخاذ کنیم./فارس

پاسخی بگذارید