تاریخ: ۱۰:۴۳ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۳
نام نویسنده: sobhan

تابستان جاری برای پدرو رودریگز، مهاجم بارسلونا، تابستان دشوار و حساسی تلقی می شود. او باید یکی از مهمترین تصمیم های زندگی ورزشی اش را طی سه هفته آینده بگیرد.   به گزارش “مازنداسپرت“، وقتی ماه گذشته پدرو قراردادش با بارسلونا را تمدید کرد، کمتر کسی تصور می کرد که بازهم شایعات مربوط به جدایی […]

تابستان جاری برای پدرو رودریگز، مهاجم بارسلونا، تابستان دشوار و حساسی تلقی می شود. او باید یکی از مهمترین تصمیم های زندگی ورزشی اش را طی سه هفته آینده بگیرد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، وقتی ماه گذشته پدرو قراردادش با بارسلونا را تمدید کرد، کمتر کسی تصور می کرد که بازهم شایعات مربوط به جدایی این بازیکن مطرح شوند اما در دو هفته اخیر، اخبار متفاوتی در این زمینه شنیده شده است.

پدرو چند پیشنهاد خوب از لیگ برتر انگلیس دریافت کرده و تصمیم خود مبنی بر پیوستن به منچستریونایتد را نیز گرفته اما این تصمیم با مخالفت بارسلونا روبرو شده است. طبق ادعای اسپورت، باشگاه بارسلونا به پدرو اطلاع داده است که تا برگزاری سه بازی حساس بارسلونا در سوپرجام اروپا(۱۱ آگوست مقابل سویا)و سوپرجام اسپانیا (۱۴ و ۱۷ آگوست مقابل بیلبائو) جدایی خود را به تاخیر بیندازد و در این مرد بیشتر فکر کند.
این در حالی است که منچستری ها امیدوار بودند تا ۸ آگوست که اولین بازی خود در لیگ برتر را مقابل تاتنهام برگزار خواهند کرد، بتوانند مهاجم بارسا را به خدمت بگیرند.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید