تاریخ: ۱۷:۰۰ :: ۱۳۹۴/۱۱/۱۲
نام نویسنده: sobhan

تداوم صدرنشینی برای دو تیم بابل و لاریم، در پایان هفته سوم و چهارم از لیگ خردسالان (جام خزر) همچنان اسماعیل پور بابل و شهدا لاریم بالانشین هستند. به گزارش مازند اسپرت، هفته سوم و چهارم لیگ خردسال (جام خزر) و نونهال ( جام شکوفه ها) با برگزاری ۱۲ دیدار در خانه تکواندو پهلوان توکلی […]

3تداوم صدرنشینی برای دو تیم بابل و لاریم، در پایان هفته سوم و چهارم از لیگ خردسالان (جام خزر) همچنان اسماعیل پور بابل و شهدا لاریم بالانشین هستند.

به گزارش مازند اسپرت، هفته سوم و چهارم لیگ خردسال (جام خزر) و نونهال ( جام شکوفه ها) با برگزاری ۱۲ دیدار در خانه تکواندو پهلوان توکلی به پایان رسید و دو تیم اسماعیل پور بابل و شهدا لاریم از کوچک مردان خردسال تکواندو استان که تا پایان هفته دوم  بالانشین جدول امتیازات بودند توانستند برتری خود را ثابت کنند و جایگاه نخست از آن بابلی ها شود و لاریم در جایگاه دوم قرار گیرد. اما در لیگ نونهالان این نکایی ها و قائمشهری ها  بودن که در طی دو هفته ۲ پیروزی را به خود اختصاص دادند ولی اینکه کدام تیم صدرنشین است بعدا مشخص خواهد شد.

*** نتایج امتیازات لیگ خردسالان پسر(جام خزر) :

شهدا لاریم ۶ – حاجی پور بابل ۴

ولیعصر صفر – شهید رضایی۱۰

اسماعیل پور بندپی ۶ – ولیعصر قائمشهر ۴

شهید رضایی قائمشهر ۷ – هیات آمل ۳

 اسماعیل پور بندپی۹ – هیات آمل یک

شهمیری چالوس ۶ – هیات آمل۴

برترین های خردسالان //

فنی ترین بازیکن : رضا اصغرنژاد از تیم شهید رضایی قائمشهر

پرامتیازترین بازیکن : علی قویدل از تیم شهدا لاریم

مربی نمونه: حبیب فتاحی از تیم شهدا لاریم

داورن نمونه: مصطفی کوچکی از مرزن آباد

سرپرست نمونه: مهدی داوودی از تیم اسماعیل پور بابل

به این ترتیب با پایان هفته چهارم  تیم اسماعیل پور بندپی با ۴ بازی  4 برد بدون باخت و احتساب ۱۲ امتیاز صدرنشین است،  شهدا لاریم با ۳ برد از ۳ بازی و کسب ۹ امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد، شهید رضایی قائمشهر با ۳ برد، یک باخت از ۴ بازی و ۹ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت. و تیم های حاجی پور بابل، شهمیری چالوس، هیات آمل و ولیعصر قائمشهر به ترتیب با ۴،۵، یک و صفر امتیاز در ردیف چهارم تا هفتم ایستادند

 *** نتایج امتیازات لیگ نونهالان پسر(جام شکوفه ها) :

هیات تنکابن ۵ – شهید ساعدی عباس آباد ۵

هیات تنکابن ۳ – آیدانی نکا ۷

هیات تنکابن ۳ –شهید رضایی قائمشهر ۷

ترز قائمشهر ۲ – آیدانی نکا ۸

شهید رضایی قائمشهر ۱۰ – حاجی پور بابل صفر

ترز قائمشهر ۲ – شهید ساعدی ۸

برترین های نونهالان //

فنی ترین بازیکن : علی اکبر داوودی از تیم شهید رضایی قائمشهر

پرامتیازترین بازیکن : حسین ذوالفقاری از تیم آیدانی نکا

مربی نمونه: حجت آیدانی از تیم آیدانی نکا

داورن نمونه: ابراهیم واحدی از نکا

سرپرست نمونه: میثم اسکندری از تیم ترز قائمشهر

*** رده بندی تیمی لیگ نونهالان متعاقبا اعلام می گردد.

 

 

تنها یک طلا از مسابقات آزاد کشوری مردان کسب شد/ ۶ مدال برای مازندران

 

با پایان رقابت های مردان تکواندوکار در مسابقات آزاد کشوری، مازندران ۶ مدال کسب کرد که تنها طلایه دار آن پلنگ افکن بود.

به گزارش مازند اسپرت، مسابقات قهرماني آزاد كشوري در گروه مردان با حضور ۵۱۲ تکواندوکار از سراسر کشور، طي روزهاي دوشنبه (۵ بهمن‌ماه)، سه شنبه (۶ بهمن‌ماه) و شنبه (۱۰ بهمن ماه) برگزار شد و در پايان نفرات اول و دوم به اولين مرحله مسابقات انتخابي تيم ملي براي شركت در بیست و دومين دوره مسابقات قهرماني آسيايي ۲۰۱۶ دعوت می شوند از مازندران علی رغم همه تلاشی که ورزشکاران داشتند سومی از آنشان شد که کار را برای ورود به انتخابی تیم ملی دشوار کرده است در حال حاضر تنها طلایی میدان مبارزه تکواندو محمد حسن پلنگ افکن است که جای پای خود را محکم کرده است باید منتظر بمانیم کادر فنی فدراسیون چه افرادی را برمیگزنند تا خیال تکواندو استان از حضور ورزشکارانش در میدان آسیایی ۲۰۱۶ جمع شود.

مدال آوران  اين رقابت‌ها به شرح ذيل است:

*** وزن ۵۴- كيلوگرم:
 محمد حسین کوهستانیان (برنز)

قاسم علیزاده (برنز)

*** وزن ۵۸- كيلوگرم:
  محمدحسن پلنگ افكن (طلا)

*** وزن ۶۳- كيلوگرم:
 عرفان نژادقلي (برنز)

*** وزن ۷۴- كيلوگرم:
علی پاکدین (برنز)

*** وزن ۸۷- كيلوگرم:
محمد خاکسار (برنز)

گفتنی است، در بخش زنان سوسن حاجی پور، فاطمه شعبان نیا، پریسا جوادی، بهاره بابازاده، فاطمه زهرا شریفی و زینب ولی پور ۶ راه یافته به مرحله نخست انتخابی تیم ملی می باشند که در ۱۳ بهمن به مصاف حریفانشان می روند.

مسابقات قهرماني آسيايي ۲۰۱۶، ۴ و ۵ ارديبهشت‌ماه ۹۵ در شهر «مانيلا» فيليپين برگزار می شود.

پاسخی بگذارید